Barış Pınarı Harekâtı: Siyasi tarihin en ciddi jeopolitik müdahalesi.

Kim ne dersen desin, ne anlarsa anlasın Türkiye; “Barış Pınarı Harekâtı” ile siyasi tarihinin en büyük jeopolitik müdahalesini başlattı.

İran sınırından Akdeniz’e uzanan “güneyden çevreleme”ye dönük bütün hesapları sıfırladı, yüz yıl sonra kurulan yeniden paylaşım masasını devirdi.

Kim ne kadar karşı çıkarsa çıksın, ne kadar bağırıp çağırırsa çağırsın Türkiye; hem kendi geleceğini güvence altına alacak, hem coğrafyaya yönelik harita planlarını boşa çıkaracak en ciddi kararı verdi, en büyük adımı attı.

Kim ne kadar muhalefet ederse etsin, ne kadar cehaletle bakarsa baksın Türkiye; Anadolu topraklarındaki bin yıllık siyasi tarihi yeniden diriltti. Selçuklu-Osmanlı-Türkiye Cumhuriyeti sürekliliğini bir sonraki aşamaya taşıyacak bir misyonla harekete geçti.

“ABD NE DER, AVRUPA NE DER” DİYENİN, TÜRKİYE’Yİ DURDURMAK İSTEYENLERİN DEFTERİ DÜRÜLDÜ..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Veysel İpekçi ve sandalyeye mahkum edilen millet, biz! 08 Aralık 2019 | 4.384 Okunma NATO Türkiye için birinci tehdit oldu. 04 Aralık 2019 | 4.588 Okunma Barbaros Hayrettin Paşa, 473 yıl sonra geri döndü 02 Aralık 2019 | 3.783 Okunma Türkiye’nin bir hareketi ile Avrupa savunması çöktü.. 28 Kasım 2019 | 7.324 Okunma Yeni sömürgecilik dalgası, Müslümanlar eliyle gelecek 26 Kasım 2019 | 4.993 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar