BAE’nin suikastçısı neden intihar etti? Yeni bir Kaşıkçı cinayetini mi önledik?

BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) tarafından İstanbul’a gönderilen ve on gün önce MİT tarafından ele geçirilen sonra da tutuklanan iki casustan biri, Zaki Yusuf Hasan, önceki gün Silivri’de intihar etti.Konuşmamak için...

BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) tarafından İstanbul’a gönderilen ve on gün önce MİT tarafından ele geçirilen sonra da tutuklanan iki casustan biri, Zaki Yusuf Hasan, önceki gün Silivri’de intihar etti.

Konuşmamak için mi intihar etti, çok konuştuğu için nasılsa beni buraya gönderenler işkenceyle öldürecekler diye korkup da mı intihar etti, henüz bilinmiyor. Net bilgimiz yok ama kişisel kanaatim; konuştu, bilgi verdi, başına gelecekleri bildiği için intihar etti şeklinde..

Çünkü Cemal Kaşıkçı’nın öldürülme biçimi onlar için de, o tetikçiler için de ürkütücü bir örnek teşkil ediyor.

Başarısızlığın, efendilerini ele vermenin nasıl bir son olduğunu biliyorlar. Kaşıkçı cinayetinde de, sonrasında da herkes, bu adamların nasıl bir vahşete imza atabildiklerini gördü.

YENİ BİR KAŞIKÇI CİNAYETİ Mİ? YOKSA BU SEFER TÜRKİYELİ BİRİLERİ HEDEFTE OLABİLİR Mİ?

Bir gün parçalara ayrılıp bavullarla bir yerlere nakledileceğini ya da yok edileceğini elbette o da düşünmüştür.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Biden’den kimler sinyal bekliyor? Bu silik, aciz adam size yardım edemez. 22 Ocak 2021 | 4.719 Okunma ABD içeriden kuşatıldı! Başkenti işgal altında. Çöküş durdurulamaz. 18 Ocak 2021 | 3.201 Okunma Sosyal medya şirketleri, ABD’den sonra ilk hedef Türkiye’ye saldıracak... İhaleler çoktan dağıtıldı. 14 Ocak 2021 | 4.003 Okunma İmparatorluğun çöküşü.. ABD küreselleşmesi bitti. Kendi içinde yerelleşme çatışmalarına hazır olun. 11 Ocak 2021 | 3.909 Okunma Türkiye yükselirken alçalanlar: Menderes iması, Almanya iması, feci son iması. Yahu siz kimsiniz? 07 Ocak 2021 | 3.711 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar