Avucunuzu yalarsınız, bu hesap Anadolu’da bozulur!

Bazıları yeni bir darbe peşinde. 15 Temmuz çokuluslu saldırısıellerinde patladığı için bir deneme daha yapmak için ortam hazırlamaya çalışıyor. Bazıları ekonomik...

Bazıları yeni bir darbe peşinde. 15 Temmuz çokuluslu saldırısıellerinde patladığı için bir deneme daha yapmak için ortam hazırlamaya çalışıyor. Bazıları ekonomik krizden medet umuyor. Toplumsal psikolojiyi sarsmak için mutsuzluk, umutsuzluk yayıyor. Kitlesel öfke oluşturmak, onu beslemek, bir toplumsal patlamaya ve sokak terörüne dönüştürmek için yollar arıyor. 

Bazıları PKK'nın arkasına gizlenmiş bin bir türlü etnik çatışma hayalleri kuruyor. Türk-Kürt çatışması çıkarmak için ülke genelinde tahriklere girişiyor, sinir uçlarına dokunuyor, besledikleri kitlesel öfkeyi, duygusal hassasiyeti kontrolsüz alana çekmek için her türlü nefret tohumlarını ekiyor. Bu ülkeyi etnik çatışmalara boğarak haritadan silmek, ellerine tutuşturulan yeni harita taslaklarını hayata geçirmek için yine çokuluslu, kirli ve kanlı senaryo ihaleleri alıyor. 

Batı'dan, Doğu'dan, içeriden saldırı var

Bazıları Suriye savaşını Türkiye içlerine taşımak için var gücüyle çalışıyor. Hem etnik hem mezhep çatışması çıkararak, Suriye ve İran rejimlerinin Türkiye'ye duyduğu nefreti kullanarak Anadolu'yu kuşatmaya, çevrelemeye dönük küresel plana yatırım yapıyor. Halep'te uyguladıkları insanlık suçlarını, yüz yıllarca unutulmayacak zulmü Türkiye'nin şehirlerine taşımayı, Anadolu'yu yangın yerine çevirmeyi planlıyor. 

İçerideki bütün vatan hainleri, Türkiye düşmanları, yıllardır bugünler için hazırlanan örgütler ve istihbarat aparatları, dışarıdan Türkiye'yi sarsmaya çalışan güçlerle, devletlerle ortak bir şekilde harekete geçti. Terör ve yıkımı hem Batı'dan hem Doğu'dan Türkiye içlerine servis ediyorlar. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
O gemiye kimin korsanı saldırdı? Neden herkes ‘Fransa’ dedi? İşte modern korsanlık örnekleri. 25 Ocak 2021 | 3.643 Okunma Biden’den kimler sinyal bekliyor? Bu silik, aciz adam size yardım edemez. 22 Ocak 2021 | 5.119 Okunma ABD içeriden kuşatıldı! Başkenti işgal altında. Çöküş durdurulamaz. 18 Ocak 2021 | 3.209 Okunma Sosyal medya şirketleri, ABD’den sonra ilk hedef Türkiye’ye saldıracak... İhaleler çoktan dağıtıldı. 14 Ocak 2021 | 4.007 Okunma İmparatorluğun çöküşü.. ABD küreselleşmesi bitti. Kendi içinde yerelleşme çatışmalarına hazır olun. 11 Ocak 2021 | 3.912 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar