Arap milleti, sizi Türkiye ile savaşa sürükleyen bu adamı durdurun

Arap milleti, Arap dünyası; Muhammed bin Zayed ve Muhammed bin Selman’ın, bütün Arap coğrafyasının ve Arap milletinin kaderini İsrail çıkarlarına peşkeş çekmesini, rehin vermesini hazmedebilecek mi?

Arap milleti, Arap dünyası; Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Suudi Arabistan yönetimlerinin, Arap coğrafyası üzerinde kurmaya çalıştığı 21. yüzyıla dönük ABD/İsrail sömürge düzenine boyun eğecek mi?

Arap milleti; Kuzey Afrika’dan İran sınırına kadar, Arap topraklarının bölünüp küçültülmesini, hepsinin birer garnizona dönüşmesini, yeni iç savaşlar çıkarılmasını içlerine sindirecek mi?

Arapların onuru ile oynamak: Kudüs’ü sattı, Mekke/Medine için pazarlıklar yürütülüyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kafkasya’dan da bir zafer gelecek. Bu iş artık askeri yoldan çözülecek. 28 Eylül 2020 | 5.191 Okunma Türkiye Doğu Akdeniz’deki güç yapılanmalarını dağıttı. Daha ne sürprizler göreceğiz.. 25 Eylül 2020 | 2.121 Okunma Kuşatma.. Çok daha derin bir hesap var! Türkiye ne yapmalı? 21 Eylül 2020 | 3.857 Okunma Canan’ı hangi güç getirdiyse Kılıçdaroğlu’nu da o getirdi. Atatürk’ü CHP eliyle bitirecekler! 15 Eylül 2020 | 1.673 Okunma Arap milleti, sizi Türkiye ile savaşa sürükleyen bu adamı durdurun 11 Eylül 2020 | 4.386 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar