ABD Fırat’ın Doğusunda PKK’ya İHA üssü kuruyor

ABD, Fırat’ın Doğu’sunda, Deyru’z-Zur (Deyrizor) bölgesinde “PKK’ya İHA üssü” kuruyor. Suudi Arabistan’da, Aramco tesislerini hedef alan, bütün bölgeyi savaşın eşiğine getiren saldırıdan sonra bu karar, Türkiye için ne anlama geliyor?

İHA üssü PKK için kuruluyorsa hedefi S. Arabistan veya İran olmayacak, doğrudan Türkiye olacaktır.

Binlerce TIR dolusu silah, binlerce kişilik PKK militan gücünün eğitimi, açık açık ülkemizin tehdit edilmesi, Ankara’yı meşgul etmeye dönük, ardı ardına masaya sürülen tiyatrodan sonra, şimdi de PKK’yı İHA’larla donatıyorlar.

ANKARA’YI VURMA HAZIRLIĞI MI? “ORMAN YAK” TALİMATI KİMDEN?

Peki, bu neyin hazırlığı? Ankara’yı vurma hazırlığı mı? Doğu ve Güney’deki şehirlerimizi vurma hazırlığı mı? Türkiye’nin en mahrem savunma alanlarını vurma hazırlığı mı?

Yoksa 15 Temmuz’da Meclis’i bombalayanlar gibi, milletimizin, tarihimizin sembollerini vurma hazırlığı mı?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Cephede de güçlüyüz masada da güçlüyüz.. 19 Ekim 2019 | 4.909 Okunma Bize bir Yavuz, bir Kanuni lazımdı. Allah onu da Anadolu’ya nasip etti 17 Ekim 2019 | 5.885 Okunma Siz, Türkiye’ye saldırdınız, biz kendimizi savunuyoruz! 15 Ekim 2019 | 5.643 Okunma Barış Pınarı Harekâtı: Siyasi tarihin en ciddi jeopolitik müdahalesi. 12 Ekim 2019 | 4.960 Okunma Bismillah! Fırat’ın Doğu’sundaki o kuşatma yarılacak.. 10 Ekim 2019 | 6.121 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar