2023’ü beklemeyecekler. Siyaset dışı saldırı gelecek. -Tehlikeli bir hazırlık var. Türkiye’nin sinir sistemi, genetiği, haritası hedef.

FETÖ ve PKK bu hazırlığın tam merkezine yerleştirildi.

Özellikle son on birkaç haftadır çok garip, çok tuhaf gelişmeler yaşanıyor.

İçeriden-dışarıdan dört koldan bir saldırı planı uygulanıyor.

Korkunç yıpratıcı, intikamcı bir organize saldırının ivmesi sistematik biçimde tırmandırılıyor.

Siyasi teamüllerin, arayışların, rekabetin, seçim hazırlıklarının, siyasi kültürün çok dışında, çok geniş bir çerçevede yürütülen “organize” bir çalışma yürütülüyor.

Türkiye’nin siyasi tarihinde hiç böyle bir dönem, böyle “yıkıcı” bir ortaklık hiç olmadı. Darbelerde, olağanüstü dönemlerde bile siyasi dil hiç böylesine korkunç hal almamıştı.

Devletin, milletin bütün kutsalları aşılmış, bütün ilkeler silinmiş, acımasız “siyasi görünümlü terör” programı artık doğrudan ülkenin bütünlüğünü, geleceğini, milletimizin birliğini ve huzurunu tehdit eder hale gelmiştir.

Siyaset adı altında; Türkiye’nin temelleri hedef alınıyor. Bırakın duvardan bir tuğla çekmeyi, ülkenin varlığını imha etmeye dönük bir yol izleniyor.

Bu yol haritası çok sinsi.

Türkiye’nin ekonomisi hedef alınıyor. Ekonomik sorunlar silaha dönüştürülüp toplumsal çatışma zemini hazırlanıyor. ABD ve Avrupa ile ortak çalışıp bir iç isyan denemesi hazırlanıyor.

Türkiye’nin güvenliği hedef alınıyor. Yeniden eski terör günlerine döndürecek sinsi bir yol haritası izleniyor.

Dışarıdaki yükselen etkisi hedef alınıyor. Bu anlamda, bütün coğrafyada Türkiye’nin karşısında hangi ülkeler varsa onlarla ittifaklar kuruluyor.

....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
- Dolar silahı ile darbe teşebbüsü yaşadık. - Tefeciler dışarıdan, muhalefet içeriden. - Cahillik, vatansızlık. İç işgalcilere dikkat! - Yine yenileceksiniz! 25 Kasım 2021 | 5.045 Okunma - “Siyasi terör”istler! ABD ve Avrupa’daki şu fiyatlara da bakın. - 2008’den beter bir kriz Batı’yı vuracak. Türkiye boyun eğmez! 22 Kasım 2021 | 1.909 Okunma - Bu iş artık iç siyaset değil. - Siyasi terör silahı ile ‘içeriden’ vuruyorlar. -Anadolu’nun kodları ile Batı cephesi çarpışıyor. 18 Kasım 2021 | 2.532 Okunma -1915 Çanakkale Köprüsü, Türk Devletleri Teşkilatı. O harita, o kıtalar ülkesi! -Anadolu’dan bir kez daha. Yılmayanlar devam edecek. 15 Kasım 2021 | 2.194 Okunma - ABD’nin Dedeağaç’taki askeri yığınağı ne için? - Batı Trakya Türkiye’ye saldırı üssü mü olacak? - Ölümcül sorular… 12 Kasım 2021 | 5.008 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar