İmamoğlu: Artık CHP’liler de rahatsız

İstanbul belediye başkanı Ekrem İmamoğlu, kendisini destekleyenleri hayal kırıklığına uğratmaya başladı. Geçenlerde ona umut bağlayan ama partizan olmayan bir CHP’li ile konuştum. Beklemediğim bir...

İstanbul belediye başkanı Ekrem İmamoğlu, kendisini destekleyenleri hayal kırıklığına uğratmaya başladı.

Geçenlerde ona umut bağlayan ama partizan olmayan bir CHP’li ile konuştum. Beklemediğim bir çıkış yaptı. “İmamoğlu ile ilgili iyi gitmeyen şeyler var” dedi.

Hayal kırıklığının sebebi, İmamoğlu’nun anormal davranışları. “Makul biri değil gibi…” diye ekledi.

Bu kanaate nasıl vardığını sordum.  “Nerede nasıl tepki vereceğini kestiremiyorsun. Sakin sakin konuşurken birden agresifleşiyor. Hâlbuki kendisini tanıtanlar, övenler “sinirleri alınmış biridir” demişlerdi.

Ben, “neticede o da bir insan, damarına basılınca zıvanadan çıkıyor olabilir” demeye kalktım.

Bana itiraz etti. “Tamam, sıradan bir insan böyle davranışlar gösterebilir. Ama İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanından söz ediyoruz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şimdi başka bir Azerbaycan var… 01 Ekim 2020 | 433 Okunma Operasyon, muhalefetin HDP hesaplarını bozdu 26 Eylül 2020 | 971 Okunma HDP'yi şeytanlaştırmak… 24 Eylül 2020 | 527 Okunma Aha, hilafeti de AK Parti mi kaldırdı? 19 Eylül 2020 | 440 Okunma FETÖ'cülük denilince kahkaha atmışlar… 17 Eylül 2020 | 1.462 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar