İmamoğlu: Artık CHP’liler de rahatsız

İstanbul belediye başkanı Ekrem İmamoğlu, kendisini destekleyenleri hayal kırıklığına uğratmaya başladı. Geçenlerde ona umut bağlayan ama partizan olmayan bir CHP’li ile konuştum. Beklemediğim bir...

İstanbul belediye başkanı Ekrem İmamoğlu, kendisini destekleyenleri hayal kırıklığına uğratmaya başladı.

Geçenlerde ona umut bağlayan ama partizan olmayan bir CHP’li ile konuştum. Beklemediğim bir çıkış yaptı. “İmamoğlu ile ilgili iyi gitmeyen şeyler var” dedi.

Hayal kırıklığının sebebi, İmamoğlu’nun anormal davranışları. “Makul biri değil gibi…” diye ekledi.

Bu kanaate nasıl vardığını sordum.  “Nerede nasıl tepki vereceğini kestiremiyorsun. Sakin sakin konuşurken birden agresifleşiyor. Hâlbuki kendisini tanıtanlar, övenler “sinirleri alınmış biridir” demişlerdi.

Ben, “neticede o da bir insan, damarına basılınca zıvanadan çıkıyor olabilir” demeye kalktım.

Bana itiraz etti. “Tamam, sıradan bir insan böyle davranışlar gösterebilir. Ama İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanından söz ediyoruz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şaraba tuz atmayı da söyleseniz ya… 09 Kasım 2019 | 3.357 Okunma İmamoğlu: Artık CHP’liler de rahatsız 07 Kasım 2019 | 4.610 Okunma Kılıçdaroğlu’nun hısım ve akrabaları… 02 Kasım 2019 | 3.055 Okunma CHP, İP ve SP liderleri bari siz görün… 31 Ekim 2019 | 6.123 Okunma Çekilen teröristler, Cenevre’de karşımıza kravatlı çıkmasın… 26 Ekim 2019 | 3.054 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar