Twitter'dan, Face'ten sallamak o kadar kolay olmayacak!..

Hafta içi her gün canlı yayınlanan ‘Günün Manşeti’nin bir parçası oldu. “Sosyal medyada kim hangi yalanı söylemiş, kim pişirmiş, kim atlamış, kim ne demiş”i konuşuyoruz. Kim...

Hafta içi her gün canlı yayınlanan ‘Günün Manşeti’nin bir parçası oldu.

“Sosyal medyada kim hangi yalanı söylemiş, kim pişirmiş, kim atlamış, kim ne demiş”i konuşuyoruz. Kim olduğu belli olmayan biri, bir yalan ortaya atıyor. Bazen Afganistan’dan bulduğu bir fotoğrafı ‘Türkiye’de bunlar oluyor’ diye paylaşıyor. Örnekleri çok, gerisini biliyorsunuz zaten.

Muhalif kesim hiç sektirmiyor. Neredeyse hepsine atlıyor. Yorum yapıp paylaşmasa bile en azından bir ‘beğeni’ gönderiyor ki yalan yayılsın!

Beyni dumura uğramış kitle için bi’şey diyemiyorum. Aynı kitabı ‘Japon derisiyle’ kaplıyorsun 2500’den kakalayabiliyorsun. (Bu arada hazır olun, ‘Asrın kaçak villacımız’ yeni malla geliyor. 10 binden çakabilir. Cukkaları hazırlayın!)

Peki muhalif vekilleri, siyasetçileri nereye koyacağız?..

Onlar da sazan gibi her gördüklerine atlıyor. Bıkmak usanmak arla

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Söyleyin bakalım kim satılmış?!.. 30 Kasım 2020 | 792 Okunma CHP'li belediyelerde ne ararsan var!.. 28 Kasım 2020 | 678 Okunma Öğretmen dediğin CHP'li olur!.. 25 Kasım 2020 | 726 Okunma CHP, ‘biz mandacıyız!' diye bas bas bağırıyor... 23 Kasım 2020 | 1.363 Okunma Her hafta yüzde 100 doğru söylüyormuş!.. 21 Kasım 2020 | 541 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar