Hani telefonlar acı acı çalacaktı?!..

Yüzde 60'la ilk turda işi bitirecez, bahar gelecek, çiçek açacak, böcekler zıplayacak..,' vesaire deyip palavraları sıktılar. Desteksiz sallayıp durdular. 'Seçimden sonra ne olur.., seçmenimize nasıl hesap...

Yüzde 60'la ilk turda işi bitirecez, bahar gelecek, çiçek açacak, böcekler zıplayacak..,' vesaire deyip palavraları sıktılar.

Desteksiz sallayıp durdular. 'Seçimden sonra ne olur.., seçmenimize nasıl hesap veririz?..' gibi bir dertleri bunların. Zerre kadar umurlarında değil.

'Seçmen nasıl olsa tıpış tıpış oy veriyor' konforu ile iyice gaddarlaştı muhalefet. Hakikaten çok vicdansız şu CHP ve yuvarlak masa bileşenleri.

Adayınız kim diye sorulunca, 'adayımız 13'üncü cumhurbaşkanı' diyorlardı.

Ulan ne güzel cevap!.. 1 yıl böyle idare ettiler. Böylece kimse durumu çakmayacaktı. Milletin gözü önünde yaşanan adaylık krizini perdeliyorlardı güya.

Ne diyordu CHP'nin Engin Altay'ı?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tek bir oyun bile ne kadar kıymetli olduğunu unutma! 27 Mayıs 2023 | 313 Okunma CHP'nin selameti için Erdoğan'a oy ver… 24 Mayıs 2023 | 696 Okunma Hani telefonlar acı acı çalacaktı?!.. 22 Mayıs 2023 | 1.045 Okunma Milliyetçilik oynayarak kazanacaklarmış!?.. 20 Mayıs 2023 | 423 Okunma Bu saatten sonra kimse size inanmaz!.. 17 Mayıs 2023 | 911 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar