Telefonlarını dinleyip CHP'nin ‘procesini' çalmışlar!

Akşam Gazetesi Yazarı Hikmet Genç'in bugünkü (18.05.2022)''Telefonlarını dinleyip CHP'nin ‘procesini' çalmışlar!'' başlıklı yazısı.

Çok örneği vardır da, bir tanesini hatırlatalım. Eski ismiyle Boğaziçi Köprüsü (15 Temmuz Şehitler Köprüsü) yapılırken protesto etmişlerdi. 'Köprü İstanbul'a ihanettir' yürüyüşü yaptılar.

'O eskidendi' demeyin. Yobazlık bakidir. Vakti zamanında Sabiha Gökçen Havalimanı için; 'Uçak inmeyen yere havalimanı yaptılar' diyen de Kılıçdaroğlu'ydu. Bugün yetmiyor. Yeni piste ihtiyacı var. ( Demek ki havalimanı yapınca, uçak inebiliyormuş!..)

'Kanal İstanbul ihalesine giren ülkeye mesafe koyacağız, paralarını ödemeyeceğiz' deyip yatırımı engellemeye çalışan da Kılıçdaroğlu'dur.

Velhasıl CHP her daim projelere yatırımlara mesafelidir!

Yine tehdit ediyor. Atatürk Havalimanı'nın pistine dokunan hainin çanına ot tıkayacakmış?!

İstanbul Havalimanı yapılmasın diye çok yırtındılar. Projeye karşı olan Gezi çapulcularının alnından öpüyordu Kılıçdaroğlu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Adayın ne önemi var, mühim olan insanlık! 06 Temmuz 2022 | 12 Okunma Flamenko lambada soca ve doğaçlama! 04 Temmuz 2022 | 397 Okunma NATO, süt tozu ve itibar!.. 02 Temmuz 2022 | 360 Okunma CHP, İslam dünyasının meselelerini Marx'la çözecek! 29 Haziran 2022 | 575 Okunma Martta erken seçim kararı alınabilir! 27 Haziran 2022 | 1.456 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar