O taslak İyi Parti'yi de böler, CHP'yi de!..

Seçmenlerine, “mevzubahis Erdoğan’ı devirmekse, yalan dolan manevra teferruattır” diyorlar… Tamam da ortada bir anayasa taslağı var. İsimler partiler hepsi belli. Kimin için hazırlandı o taslak peki?..

Haberleri yapılmış, “İttifakın yeni anayasası hazır” manşeti bile atılmış 2018’de…

Ümit Özdağ’ın yaptığı, mevzuyu gündeme getirmek, ve o anayasa taslağının içeriğini ifşa etmek. Partiden ihraç edildi… (Ha bir de, “İstanbul il başkanımız FETÖ’cü” dedi...)

Velhasıl CHP, “resmî seçim ortağı” İyi Parti, “gizli seçim ortağı” HDP ve “en gizli seçim ortağı” SP toplanmışlar, yeni bir anayasa üzerinde çalışmışlar. Taslak hazırlamışlar.

Meğer çok daha önce ittifakın “temellerini” atmışlar. Temel de varmış!..

Aslında Cumhurbaşkanlığı Seçimi ikinci tura kalsaymış anayasa taslağını halka duyuracaklarmış. İlk turda iş bitince taslağı rafa kaldırmışlar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“Gayri milli ve sahte Müslümansın” diyor Kılıçdaroğlu 27 Kasım 2021 | 423 Okunma Millet kimin ne mal olduğunu biliyor!.. 24 Kasım 2021 | 2.068 Okunma Kılıçdaroğlu'un temel özelliği neymiş?!.. 22 Kasım 2021 | 782 Okunma Minel'cehape'tilcâhiliyye... 20 Kasım 2021 | 427 Okunma CHP'ye hakkını helal edenler?.. Etmeyenler?.. 17 Kasım 2021 | 541 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 2 yorum