Kılıçdaroğlu hangi ülkeye yaptırım uygulayacak!..

Hep derim; 'Dünyanın hiçbir yerinde, kendi ülkesindeki dev yatırımlara, projelere, yeniliklere karşı çıkan birini bulamazsın. Siyasetçi demiyorum bak, 'herhangi birini'?!.. Bizde bunlardan eskiden de vardı...

Hep derim;

'Dünyanın hiçbir yerinde, kendi ülkesindeki dev yatırımlara, projelere, yeniliklere karşı çıkan birini bulamazsın. Siyasetçi demiyorum bak, 'herhangi birini'?!..

Bizde bunlardan eskiden de vardı, hâlâ var.

Boğaziçi Köprüsü (15 Temmuz Şehitler Köprüsü) yapılırken protesto etmişlerdi. 'Köprü İstanbul'a ihanettir' deyip yürüyüş yaptılar.

Mimarlar Odası; 'Köprü İstanbul'un başına gelen en büyük felakettir', CHP'li vekil Prof. Besim Üstünel; 'Köprü, akıl ve hesap işi değildir' demiş. Ve bunun gibi bir sürü saçma sapan akıl dışı açıklamalar.

'Köprü, cumhuriyetin temel değerlerini zedeler' deselerdi, darbe bile olurdu kim bilir!..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Akşener başbakan olursa, Kılıçdaroğlu da senatör mü olacak?! 27 Eylül 2021 | 659 Okunma Bizim iktidarımızda her ‘hıyarım var' diyenin tuzu olacak!.. 25 Eylül 2021 | 392 Okunma Meşru organ, gayrimeşru ittifak... 22 Eylül 2021 | 1.445 Okunma Haftalık olağan ‘adaylık' tartışması!.. 18 Eylül 2021 | 167 Okunma İstanbul'un sorunu Eko'lojik!.. 15 Eylül 2021 | 521 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar