Kafası gitmiş, şakulü kaymış yobazın!..

Hani 'atarlı genç' desen, genç değil. Bizim bildiğimizden çok daha eskileri bilir, hatırlar. Neredeyse benim yaşım kadar köşe yazarlığı yapmışlığı var. 'Nerden nereye. Eskiden ne güzeldi' ...

Hani 'atarlı genç' desen, genç değil. Bizim bildiğimizden çok daha eskileri bilir, hatırlar. Neredeyse benim yaşım kadar köşe yazarlığı yapmışlığı var.

'Nerden nereye. Eskiden ne güzeldi' diyor...

'Eskiden deterjan, yağ, ampul..vs, bulunmazdı, kuyruklara girerdik ama neticede alırdık' diyor. (Yalan söyleme. Tanıdık varsa alırdık. Yoksa bir sonraki günkü kuyruğa kalırdık.)

Ha bir de şu var. Herkes kuyrukta çok hoşgörülüymüş. Hiçbir siyasetçi ötekilerine küfretmezmiş!.. (Burasını anlamadım. Siyasetçiler de mi kuyruğa giriyormuş?!.. Kuyruktaki siyasetçiler ötekilerine el kol hareketi çeker miydi peki, onu söylememiş.)

Gelmiş ahir ömrüne, hâlâ milim ilerleme yok. Tamam olmasın da, bu saatten sonra beklentimiz de yok. Lakin kafa gitmiş, şakul kaymış.

'Ne güzeldi o eski günler' diyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Söylemiştir söylemiştir!.. 30 Kasım 2022 | 70 Okunma Masada kim kimin kulağını çeker?!.. 28 Kasım 2022 | 577 Okunma Enver de yandaş oldu! 26 Kasım 2022 | 1.111 Okunma Venizelos'u yaz, tanesini 20 bin liradan okutursun! 23 Kasım 2022 | 544 Okunma Teröristlerin inleri vurulunca kimler inledi?!.. 21 Kasım 2022 | 918 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar