Gazeteci paşa balans ayarı çekiyor!..

Suriye sınırından yüz binlerce mülteci Antakya'ya geldi yalanını olmuş gibi tartışıyorlar. 'İdlib'de 6,5 milyon Suriyeli var, sınırdan girebilirler. (Biz 30-40 milyon diye biliyorduk!) Hepsi değil ama çoğu...

Suriye sınırından yüz binlerce mülteci Antakya'ya geldi yalanını olmuş gibi tartışıyorlar.

'İdlib'de 6,5 milyon Suriyeli var, sınırdan girebilirler. (Biz 30-40 milyon diye biliyorduk!) Hepsi değil ama çoğu 'radikal terörist'' deyip desteksiz sallıyor gazeteci paşa! ('Radikal terörist' ne menem bi'şeyse?!)

Atıp tuttuktan sonra Hatay Hataylılar tarafından terk edilirse sınırdan birilerinin girmesine bile gerek yok, yeteri kadar sığınmacı var. 'Hatay bir Arap kentine dönüşmek üzere' kararını veriyor.

Yanındaki şaplakçı hoca; 'Hatay elden gidiyor' diyor. 'Şaplakçı Jeolog' diye bildiğimiz hoca, demografiden de anlıyor demek ki?! (Doğrudur. İnsan dışkısının tadına bakmış bir kere. Her moktan anlar!..)

Diğer konuk Psikiyatri Profesörü Tamer Aker hafiften itiraz etmeye çalışıyor; 'Biraz erken sanki Hatay elden gidiyor gibi söylemler. Daha 8'inci gün. Biraz sakin karşılamakta fayda var' diyor.

Ama her haltı bilen ulu gazeteci; 'Sizi buraya

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tek bir oyun bile ne kadar kıymetli olduğunu unutma! 27 Mayıs 2023 | 329 Okunma CHP'nin selameti için Erdoğan'a oy ver… 24 Mayıs 2023 | 740 Okunma Hani telefonlar acı acı çalacaktı?!.. 22 Mayıs 2023 | 1.105 Okunma Milliyetçilik oynayarak kazanacaklarmış!?.. 20 Mayıs 2023 | 464 Okunma Bu saatten sonra kimse size inanmaz!.. 17 Mayıs 2023 | 953 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar