CHP'nin elindeki seçmen bilgileri YSK'da yokmuş!

Sözcü'süne konuşmuş Bay Kemal; 'Bizim elimizdeki seçmen bilgileri YSK'nın elinde yok. Her bir seçmeni, ilk kez sandığa gidip oy kullanacak seçmenleri de biliyoruz. Evlerini adreslerini de biliyoruz, doğum yerlerine de...

Sözcü'süne konuşmuş Bay Kemal;

"Bizim elimizdeki seçmen bilgileri YSK'nın elinde yok. Her bir seçmeni, ilk kez sandığa gidip oy kullanacak seçmenleri de biliyoruz. Evlerini adreslerini de biliyoruz, doğum yerlerine de bakıyoruz..."

Vay arkadaş!..

Her birimizi tanıyormuş. Doğum yerlerimizi biliyormuş. Adreslerimize kadar ulaşmışlar!..

YSK'nın elinde olmayan bilgiler CHP'nin, Bay Kemal'in elinde varmış.

Nasıl oluyor da oluyor?!..

Nereden topladınız?..

YSK'nın bile elinde olmayan seçmen bilgilerini nasıl elde ettiniz?..

Özel hayatın gizliliği anayasa ile korunur. İlgili devlet kurumlarının ulaştığı bilgiden daha fazlasına hangi istihbarat kaynaklarınızla ulaştınız?..

Seçmenler hakkında YSK'dan daha fazla detaylı bilgiye ulaşma ihtiyacınızın sebebi nedir?..

Seçmen bilgileriyle n'apacaksın?..

Sana ne benim adresimden doğum yerimden?..

Bunlar suç değil mi Bay Kemal?.. Siz seçmen mi fişliyorsunuz? Size oy çıkmayan sandıktan seçmenleri tespit edip dövecek misiniz?..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hükümlü teröristi gazeteci zannetmiş CHP! 28 Eylül 2022 | 828 Okunma O masada son noktayı HDP koyar! 26 Eylül 2022 | 682 Okunma CHP güçlendirilmiş Cumhurbaşkanlığı sistemini istiyor! 23 Eylül 2022 | 451 Okunma TOKİ'yi de beğenmediler! 21 Eylül 2022 | 927 Okunma Kabahat pompacıda mı?!.. 19 Eylül 2022 | 954 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar