CHP kendine yeni 'darbe partneri' mi yaptı?!..

Bıkmadan usanmadan ardı ardına yalan üretiyor CHP. Öylesine desteksiz salıyorlar ki hiçbiri de yatsıyı görmüyor.Üç beş belediye daha fazla yönettikleri, daha doğrusu yönetemedikleri için daha...

Bıkmadan usanmadan ardı ardına yalan üretiyor CHP. Öylesine desteksiz salıyorlar ki hiçbiri de yatsıyı görmüyor.

Üç beş belediye daha fazla yönettikleri, daha doğrusu yönetemedikleri için daha çok göze batıyorlar. Yani CHP’nin bu ülkeye bir hayrı dokunamayacağı “daha çok örnekle” ve “daha büyük ölçekte” görülüyor.

Yardım ettirmiyorlar palavrası, ajancılık, çakma sahra hastanesi, metrobüs, zamlar, ihaleler.., falan derken nasıl çuvalladıklarını herkes gördü.

Şu Koronalı günler, ülkenin kıymetini bir daha hatırlattı. Hükümet güven verirken, CHP’nin palavralarına desiselerine maruz kaldık. Anketlerde Başkan’a ve hükümete güvende müthiş bir artık olmasının sebebi de bu.

Derken CHP’nin Özgür Özel’i bir tehdit savurdu;

“Saray rejiminin, sa

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tek bir oyun bile ne kadar kıymetli olduğunu unutma! 27 Mayıs 2023 | 330 Okunma CHP'nin selameti için Erdoğan'a oy ver… 24 Mayıs 2023 | 740 Okunma Hani telefonlar acı acı çalacaktı?!.. 22 Mayıs 2023 | 1.107 Okunma Milliyetçilik oynayarak kazanacaklarmış!?.. 20 Mayıs 2023 | 466 Okunma Bu saatten sonra kimse size inanmaz!.. 17 Mayıs 2023 | 953 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar