Bye Kemal bizimle çırpıntı geçiyor!..

Rahmetli Nejat Uygur; ('Dalga geçme' yerine) 'Benimle 'çırpıntı' geçme' derdi. Bye Kemal de resmen bizimle çırpıntı geçiyor! Türkiye Uzay Ajansı kurulmuş ama Bye Kemal'i kesmiyor. 'İktidara gelince...

Rahmetli Nejat Uygur; ('Dalga geçme' yerine) 'Benimle 'çırpıntı' geçme' derdi.

Bye Kemal de resmen bizimle çırpıntı geçiyor!

Türkiye Uzay Ajansı kurulmuş ama Bye Kemal'i kesmiyor. 'İktidara gelince Havacılık ve Uzay Çalışmaları Merkezi'ni kuracağız. Bunu (ABD'li) 'Sierra Nevada ile birlikte yapacağız' diyor.

Şirketin CIA'ye 'elektronik istihbarat, gözetleme ve keşif hizmetleri' verdiği ortaya çıktı. Aynı şirketin uçağı Libya ve Suriye'de ABD Özel Kuvvetler çalışanlarını taşımış.

Her neyse, Atatürk Havalimanı'na 'Uzay Çalışmaları Merkezi' kurduracağı şirketin 'CIA ile çalıştığı ve çok büyük ihaleler aldığı' kendisine soruldu.

Bye Kemal'in savunması;

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tek bir oyun bile ne kadar kıymetli olduğunu unutma! 27 Mayıs 2023 | 329 Okunma CHP'nin selameti için Erdoğan'a oy ver… 24 Mayıs 2023 | 740 Okunma Hani telefonlar acı acı çalacaktı?!.. 22 Mayıs 2023 | 1.105 Okunma Milliyetçilik oynayarak kazanacaklarmış!?.. 20 Mayıs 2023 | 464 Okunma Bu saatten sonra kimse size inanmaz!.. 17 Mayıs 2023 | 953 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar