Adaylığını ilan et de, yıpratalım seni!

Evet artık aday olmak istediğini herkes biliyor. Yuvarlak Masa anlamazdan gelmeye devam ederse, koltuğunun yanına ok işaretiyle; 'aday' yazan bir tabela kondurabilir. Ama sıkıntı çok büyük. Kılıçdaroğlu...

Evet artık aday olmak istediğini herkes biliyor. Yuvarlak Masa anlamazdan gelmeye devam ederse, koltuğunun yanına ok işaretiyle; 'aday' yazan bir tabela kondurabilir.

Ama sıkıntı çok büyük. Kılıçdaroğlu sürekli 'masa karar verecek, ortak aday..,' vesaire deyip duruyor. Bir tane olumlu cevap veren duydunuz mu?..

Yok...

Çünkü Yuvarlak Masa'da Kılıçdaroğlu'nun adaylığına sıcak bakan hiç kimse yok... En başta Akşener karşı. Masanın üstünden söz ediyoruz tabii. Kılıçdaroğlu'na göz kırpan HDP'yi görmek için örtüyü kaldırıp altına bakmak lazım!..

Peki bundan sonra n'olur?..

Bu saate kadar kimseyi ikna edemedi ama Kılıçdaroğlu adaylık sevdasından vazgeçmez... Haklı da. 2023, onun son seçimi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Adayın ne önemi var, mühim olan insanlık! 06 Temmuz 2022 | 557 Okunma Flamenko lambada soca ve doğaçlama! 04 Temmuz 2022 | 398 Okunma NATO, süt tozu ve itibar!.. 02 Temmuz 2022 | 360 Okunma CHP, İslam dünyasının meselelerini Marx'la çözecek! 29 Haziran 2022 | 575 Okunma Martta erken seçim kararı alınabilir! 27 Haziran 2022 | 1.456 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar