Aday olmak istiyorsan matematiğini geliştir!

Akşam Gazetesi Yazarı Hikmet Genç'in bugünkü (12.11.2022)''Aday olmak istiyorsan matematiğini geliştir!'' başlıklı yazısı.

'Sevgi pıtırcığı' ya, hayatta böyle şeyler söylemez değil mi?..

AK Partili Meclis Üyesine kürsüden; 'kayak g..üne girsin!' dediği söylenmişti. Küfrettiği üye ve yanındakiler duymuştu. Ortalık karışmıştı. AK Partili üyeler Meclis'i terk edeceklerini söyleyince; 'Üzüntümü bildiriyorum' demişti 'sevgi kelebeği'... Öyle ya 'kayak göle girsin!..' deseydi neden 'AK Partili Üye'den özür dilesin ki?!..

'Vali itlik yapmıştır' dedi. Hakaret ettiği an kameralar kayıttaydı. Görüntü de ses de vardı.

Her ne kadar aradan 1-2 gün geçtikten sonra 'ben itlik yaptı demedim, basitlik yaptı' dedim dediyse de paçayı kurtaramadı. Savcılık, valiye it dediği için 'sevgi yumağı' hakkında 6 aydan 2 yıla kadar hapis cezası talep etti. Karar çıktı, ceza paraya çevrildi. 7 bin 80 TL para cezası ödemesine hükmedildi.

Daha sonra YSK üyelerine hakaret ettiği (ahmak dediği) gerekçesiyle yargılanmaya başladı 'aşk böceği'...

Dün duruşması vardı. Muhtemelen bu dava

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tek bir oyun bile ne kadar kıymetli olduğunu unutma! 27 Mayıs 2023 | 330 Okunma CHP'nin selameti için Erdoğan'a oy ver… 24 Mayıs 2023 | 740 Okunma Hani telefonlar acı acı çalacaktı?!.. 22 Mayıs 2023 | 1.107 Okunma Milliyetçilik oynayarak kazanacaklarmış!?.. 20 Mayıs 2023 | 466 Okunma Bu saatten sonra kimse size inanmaz!.. 17 Mayıs 2023 | 953 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar