Toplumu bakın nasıl kutuplaştırıyorlar

Memleketimizde geldiğimiz nokta gerçekten içler acısı. Elindeki medya ve trolleri, toplumsal fay hatlarını harekete geçirmek için kullananlar… Toplumsal gerginlikten çıkar devşirenler… Ve suni gerginliklerle kutuplaşmayı körükleyenler maksatlarına ulaşıyorlar.

Kimin ne yaptığı veya nasıl yaptığıyla ilgilenmiyorlar. Kendilerince insanları kategorilere ayırmışlar. Kendilerinden olduklarını düşünüp de onlara göre karşı mahalleye selam verenleri “düşkün”, kendilerinden olmayanları “yandaş”, kendileri gibi düşünmeyenleri, “itibarsız” ilan etmek için sosyal medyayı da kullanarak linç kampanyaları düzenliyorlar.

Açıkçası başarıyorlar da..!

Son olarak İbo Show’un bu haftaki konukları, Sabahat Akkiraz, Hüseyin Turan ve Haluk Levent’te yaptılar.

AZ KALDI..! YAKINDA SABAHAT AKKİRAZ’I “DÜŞKÜN” İLAN EDERLERSE ŞAŞMAYIN

Bir kısım medyaya göre İbrahim Tatlıses’in programına konuk olan sanatçılara sosyal medyada büyük tepki oluşmuş. Neden mi? Çünkü İbrahim Tatlıses yıllarca “AKP’den milletvekili aday adayı olmuş.”

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gara’daki meşum hadise maskeli balonun sonunu hazırlıyor 19 Şubat 2021 | 509 Okunma PKK terör örgütünün katliamına söylem ile destek olanlara inat… 16 Şubat 2021 | 196 Okunma Otonom araçlar, güvenli haberleşme, güvenli ülke istiyorsan uzayda olmak zorundasın 12 Şubat 2021 | 440 Okunma Amerika müdahale etse zil takıp oynayacaklar 09 Şubat 2021 | 2.677 Okunma “Mesele Boğaziçi değil sen hâlâ anlamadın mı” 05 Şubat 2021 | 1.534 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar