Tıynetsiz, fıtratının gereğini yerine getiriyor hala “darbe” istiyor

Ne yapsak, ne etsek nasıl “iyi niyetli” düşünmeye çalışsak da nafile..! Çünkü tıyniyeti öyle. Çünkü fıtratı öyle. Fıtratının gereğini yapamazsa, yapmazsa rahatsız hissetmiyor kendini.

Bir kez olsun “içimden geçen bu his belki de doğru olmayandır” demiyor. Varsa yoksa “düşman” bellediğini “bir şekilde” alaşağı etmek… Bir şekilde yok etmek… Bir şekilde devre dışı bırakmak istiyor.

İyi niyetli düşünmeye çalışmak nafile. Çünkü tıyniyetsiz. Çünkü fıtratı öyle.

Duydunuz mu en son söylenen cümleyi? Demiş ki, “Türkiye’yi örgütlememiz lazım. Örgütlenmenin yolu kesinlikle sokaktan geçmek zorundadır. İktidar çöküşünü bekleyemeyiz. CHP’nin altı okundan biri de devrimciliktir..!”

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kozinoğlu’nu FETÖ’ye gammazlayan Enver Altaylı, acaba yeğeni Kavuncu’ya ne dedi 23 Ekim 2020 | 1.053 Okunma Elindeki Yasin Börü’nün kanını etrafa sıçratmak isteyen provokatör 20 Ekim 2020 | 290 Okunma Onurlu bir insan istifa eder çeker gider… Peki siz? 16 Ekim 2020 | 609 Okunma Soysuzlar, namussuzlar, dün ne idiyseler bugün aynılar 13 Ekim 2020 | 1.318 Okunma Dünya orta kuşakta yeniden kurulurken “vatan” ortak paydasında buluşabilmek 09 Ekim 2020 | 50 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar