Soysuzlar, namussuzlar, dün ne idiyseler bugün aynılar

Soysuzlar… Namussuzlar… Hadsizler..! “Dağlık Karabağ’ı biz aldık, Van’ı Ağrı’yı da sizler alacaksınız” diyerek Türkiye düşmanlığını itiraf ettiler. Doğu ve Güneydoğu’daki şehirlerimizin de içinde olduğu “Büyük Ermenistan” hayaliyle yanıp tutuştular.

Soysuzlar… Namussuzlar… Hadsizler..!

“Dağlık Karabağ’ı biz aldık, Van’ı Ağrı’yı da sizler alacaksınız” diyerek Türkiye düşmanlığını itiraf ettiler. Doğu ve Güneydoğu’daki şehirlerimizin de içinde olduğu “Büyük Ermenistan” hayaliyle yanıp tutuştular. Ağrı Dağı’nın doğusundan değil batısından bakmak için iç geçirdiler. Ağababalarının kışkırtmasıyla Büyük Savaş’ta “milleti sadıka” sıfatlarını bırakıp “işbirlikçi çapulcular” olarak tarihe geçtiler.

ERMENİLER ATEŞKESTE GENCE’Yİ VURDULAR

30 yıl önce işgal ettikleri topraklardan defolup gitmek yerine, sivilleri vurmayı tercih ettiler. Hadleri bildirilip, en ağır darbe vurulduğunda kapı kapı dolaşıp “durdurun onları” diye dilencilik ettiler. Trump’ı, Putin’i araya koydular.

Sonunda Moskova’da masaya oturdular. Ateşkes için söz verdiler. Sözlerinde bir gün bile durmadılar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ne diyordu rahmetli Yazıcıoğlu: Bizim tarla sürülmüş 27 Ekim 2020 | 2.172 Okunma Kozinoğlu’nu FETÖ’ye gammazlayan Enver Altaylı, acaba yeğeni Kavuncu’ya ne dedi 23 Ekim 2020 | 1.083 Okunma Elindeki Yasin Börü’nün kanını etrafa sıçratmak isteyen provokatör 20 Ekim 2020 | 290 Okunma Onurlu bir insan istifa eder çeker gider… Peki siz? 16 Ekim 2020 | 609 Okunma Soysuzlar, namussuzlar, dün ne idiyseler bugün aynılar 13 Ekim 2020 | 1.320 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar