Rüzgâr yangını, yalan rüzgârı nifakı harlıyor

Yanıyoruz. Kavruluyoruz. Yangını söndürmek için ölüyoruz. Hep birlikte bir afetten kurtulmak için çırpınıyoruz. Siz bakmayın sosyal medya mecralarındaki yalan ve tezviratlar üzerinden oluşturulan atmosfere...

Yanıyoruz. Kavruluyoruz. Yangını söndürmek için ölüyoruz. Hep birlikte bir afetten kurtulmak için çırpınıyoruz. Siz bakmayın sosyal medya mecralarındaki yalan ve tezviratlar üzerinden oluşturulan atmosfere, devlet millet el ele mücadele ediyoruz. Sonunda kazanan biz olacağız.

Yangının günlerdir devam etmesinin en önemli nedenlerinden birisi rüzgar. Şiddetli rüzgar! Ne ki rüzgar sadece yangın bölgelerinde esmiyor. Yalan rüzgarı da sosyal medya mecralarında esiyor. Enerjimizin bir kısmını da maalesef yalan rüzgarı sömürüyor.

CHP’LİLERDEN İKİ YALAN BİR İTİRAF

Yangınla mücadelemiz sürerken trolleşmiş hesapların yalan rüzgarından örnekler değil ama 3 CHP’linin yaptığı paylaşım ve açıklamayı hatırlatmak istiyorum.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Amerika’nın Ortadoğu için stratejik hedefleri değişmemiştir…. 12 Ekim 2021 | 26 Okunma Vekillere çağrımdır: Genel Kurul’da Vergi Kanunu’na bir madde daha ekleyin; fakir fukara sevinsin 08 Ekim 2021 | 3.260 Okunma Türk-Rus ilişkilerini anlamak istemeyenlere minik hatırlatmalar 05 Ekim 2021 | 1.412 Okunma Soçi’de elini güçlendiren Erdoğan Roma’ya daha güçlü gidecek 01 Ekim 2021 | 426 Okunma Zenginden alıp, fakire verin… Geçici süreli “varlık vergisi” öneriyorum 28 Eylül 2021 | 1.966 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar