Erdoğan’ın TRT canlı yayını Kılıçdaroğlu’nun amiral gemisindeki köşebazları germiş olmalı…

İşte hodri meydan. Ey “eskimiş kalem”, senin yalanını yüzüne vuruyorum. Varsa bir cevabın yayınlamaya da hazırım!

Salı gecesi TRT ekranlarından canlı olarak yayınlanan “Cumhurbaşkanı Özel Yayını”, bazı “eskimiş kalemler”e dert olmuş!

Kılıçdaroğlu’nun “bizim amiral gemimiz” dediği Sözcü’de köşe tutan “eskimiş kalem”, bir zamanlar Hürriyet’teyken dosya devşirdiği “Minik Kuş”un yokluğundan mı bilinmez ama gerçeği göremeyince, işi sanrılar ve hayallere dökmüş; iftira atmış.

Neymiş efendim, TRT’deki canlı yayın aslında canlı değilmiş, yayın esnasında Çankaya Köşkü’nün pençelerinden içeriye ışık huzmesi giriyormuş! Karşısında oturan gazetecilerin ne iş yaptığını bile bilmiyormuş! Falanmış, filanmış.

Hani derler ya “Bir deli bir kuyuya taş atmış, bin akıllı çıkartamamış” diye. Tam o misal.

Ancak yine de “minareyi düzeltmek” üzerimize farz-ı kifâyedir. Çünkü o canlı yayında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a soru soran gazetecilerden birisi bendim.

BÜLENT BEY İLE RAHŞAN HANIM MEZARDAN KALKSA “ESKİMİŞ KALEM”İN YÜZÜNE TÜKÜRÜR

“Eskimiş kalem”in ne olduğunu....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Zenginden alıp, fakire verin… Geçici süreli “varlık vergisi” öneriyorum 28 Eylül 2021 | 1.958 Okunma Ne ara bu kadar pis, bu kadar nankör olduk biz 24 Eylül 2021 | 2.507 Okunma Göç Bakanlığı kurulsun, garantörlük anlaşması için diplomasi çalışsın 21 Eylül 2021 | 114 Okunma Geçici koruma altındaki Suriyeliler meselesinde “geri kabul”den, geri dönüşe değişen politika ve bir öneri 17 Eylül 2021 | 224 Okunma CHP ile HDP’nin birbirini araçsallaştırma yarışında Demirtaş’ın üstlendiği yeni rol 14 Eylül 2021 | 1.543 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar