Derviş kılıklının üzerindeki hırkayı çekip almaktır kısas (2)

“Derviş kılıklı madrabazların üzerindeki hırkayı nasıl çıkartacağız” sorusuyla bitirmiştik bir önceki yazıyı. Sorunun cevabını hep birlikte bulmaya çalışalım…

“Derviş kılıklı madrabazların üzerindeki hırkayı nasıl çıkartacağız” sorusuyla bitirmiştik bir önceki yazıyı.

Sorunun cevabını hep birlikte bulmaya çalışalım…

İMAM HATİP MODELİ, KONTROLSÜZ DİNİ EĞİTİMİN ÖNÜNE GEÇEMEZ Mİ?

Sanırım 2011 yılıydı. Cumhurbaşkanı Erdoğan başbakan olarak Pakistan’ı ziyaret etmişti. O ziyareti gazeteci olarak takip etmiştim.

İslamabad’da Pakistan Parlamentosu’nda konuşan Erdoğan’a yerel kıyafetler giymiş onlarca kadın, erkek parlamenter masaların üzerine vurarak sevgi gösterisinde bulunmuştu. Şahit olmuştum.

Bir şeye daha şahit olmuştum o gezide.

Gezinin ikinci günü akşamında otel lobisinde gazeteci arkadaşlarla otururken o dönem Başbakanlık Baş Danışmanı olan sevgili hocam Prof. Nabi Avcı yanımıza geldi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Elindeki Yasin Börü’nün kanını etrafa sıçratmak isteyen provokatör 20 Ekim 2020 | 271 Okunma Onurlu bir insan istifa eder çeker gider… Peki siz? 16 Ekim 2020 | 608 Okunma Soysuzlar, namussuzlar, dün ne idiyseler bugün aynılar 13 Ekim 2020 | 1.316 Okunma Dünya orta kuşakta yeniden kurulurken “vatan” ortak paydasında buluşabilmek 09 Ekim 2020 | 50 Okunma Azerbaycan ile Ermenistan arasında Ağrı Dağı kadar fark var 06 Ekim 2020 | 196 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar