Derviş kılıklının üzerindeki hırkayı çekip almaktır kısas (2)

“Derviş kılıklı madrabazların üzerindeki hırkayı nasıl çıkartacağız” sorusuyla bitirmiştik bir önceki yazıyı. Sorunun cevabını hep birlikte bulmaya çalışalım…

“Derviş kılıklı madrabazların üzerindeki hırkayı nasıl çıkartacağız” sorusuyla bitirmiştik bir önceki yazıyı.

Sorunun cevabını hep birlikte bulmaya çalışalım…

İMAM HATİP MODELİ, KONTROLSÜZ DİNİ EĞİTİMİN ÖNÜNE GEÇEMEZ Mİ?

Sanırım 2011 yılıydı. Cumhurbaşkanı Erdoğan başbakan olarak Pakistan’ı ziyaret etmişti. O ziyareti gazeteci olarak takip etmiştim.

İslamabad’da Pakistan Parlamentosu’nda konuşan Erdoğan’a yerel kıyafetler giymiş onlarca kadın, erkek parlamenter masaların üzerine vurarak sevgi gösterisinde bulunmuştu. Şahit olmuştum.

Bir şeye daha şahit olmuştum o gezide.

Gezinin ikinci günü akşamında otel lobisinde gazeteci arkadaşlarla otururken o dönem Başbakanlık Baş Danışmanı olan sevgili hocam Prof. Nabi Avcı yanımıza geldi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Asgari ücreti belirlerken, “zenginden alıp fakire verme” zamanında olduğunuzu unutmayın 26 Kasım 2021 | 138 Okunma İstanbul’un kadim semtlerinde hayatı yavaşlatmak mümkün olsa… 23 Kasım 2021 | 310 Okunma Mevcudu bile koruyamayan “yeni belediyecilik” üzerine bir sabah vakti düşündüklerim 19 Kasım 2021 | 551 Okunma Helalleşmeye hangi kapıdan başlamalı 16 Kasım 2021 | 347 Okunma Bu kez başaracağız… Milli muharip uçağımızın akıbeti Nuri Demirağ’ın ürettiği uçaklar gibi olmayacak 12 Kasım 2021 | 1.642 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar