F.Bahçe’deki dönüşüm!

Geçen sezonu idari ve teknik olarak "felaket" mertebesinde geçiren Fenerbahçe için yeni dönemin işaretleri neler?

Beni umutlandıran en önemli gösterge, Başkan Ali Koç'un da yönetimindeki yerin de ayaklarını yere sağlam basan sözleri ve duruşları. Kulübü bugünkü bulunduğu duruma getiren, "havai" ve "sorumsuz" bakış açışından uzaklaşıp, plan çerçevesinde "dönüşüm" için uğraşmaları.
Damien Comolli'nin son açıklamaları da bu duruma uygun; "Diallo'yu veya Brahimi'yi almak istedik. Ancak maliyetleri bizim için çok pahalıydı."
İşte bu gerçektir. Hem kendilerini hem de taraftarları bir hamaset rüzgârının içine sokup bankalardan aldıkları borçlarla "Fenerbahçe isterse alır" diye konuşanların faturası ödeniyor bugünlerde.

***

Mehmet Ali Aydınlar'ın jesti

Hatırlarsınız, Fenerbahçe formasına "Acıbadem" reklamı alındı. Aziz Yıldırım, son kongrede demediğini bırakmadığı Mehmet Ali Aydınlar'dan formaya reklam aldı. Hâlbuki neler yaşanmıştı, taraftar nasıl tepki göstermişti. İşte yalan kurgunun dönüp, geldiği nokta bu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ataman, ayna ile hesaplaşacak! 24 Haziran 2019 | 102 Okunma Transfer ama nasıl? 14 Haziran 2019 | 87 Okunma Böylesi olmadı! 09 Haziran 2019 | 112 Okunma F.Bahçe’deki dönüşüm! 05 Haziran 2019 | 163 Okunma Yeterlilik sınavından geçtiler! 31 Mayıs 2019 | 32 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar