CHP'nin adayını ince ince kandırmışlar

Geçtiğimiz gün, CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Erdoğan'ın 2001'de parti kurmak için Pensilvanya’dan izin aldığını iddia etti.Cumhurbaşkanı Erdoğan, Akhisar'dan İnce'ye seslenerek, ''Bu...

Geçtiğimiz gün, CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Erdoğan'ın 2001'de parti kurmak için Pensilvanya’dan izin aldığını iddia etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Akhisar'dan İnce'ye seslenerek, ''Bu iddiayı isbatlayamazsan nağmertsin namert'' dedi. Yazının kaleme alındığı sıralarda,  CHP'nin Cumhurbaşkanı adayından bu söze bir yanıt gelmemişti.

Değerli dostlar, bu saatten sonra, Muharrem İnce'nin iddiasını zihinlerde soru bırakmayacak şekilde ispatlaması gerekir. Öyle bana telefon geldiydi... Yok efendim falanca dediydi benzeri açıklamalarla bu iddia ispatlanmaz...

Mademki parti kurma izninin alınmasına şahit olmuş biri gibi kesin konuştun. O zaman kamuoyunun zihninde soru işareti bırakmayacaksın kardeşim... Diyelim ki böyle bir görüşme oldu. Peki, İnce bunu nereden biliyor?

Nereden bilecek... Tabi ki de FETÖ'nün kulağına fısıldamasıyla bilecek... Ah dostlar ah, 17-25 Aralıktan sonra, fetö bu CHP'yi oyuncağı haline getirdi. Bunların kulaklarına aslı astarı olmayan bilgileri fısıldıyor. Bunlarda onları gerçekmiş gibi, kamuoyuyla paylaşıyorlar.

Tabii, gerçekler ortaya çıktığında, bunlar hep ayazda kalıyorlar. Bak göreceksiniz, Pensilvanya'dan parti kurma izni aldı iddiasıda bir  FETÖ  uydurması çıkacak.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Alın F35'lerinizi başınıza çalın 02 Eylül 2018 | 7.387 Okunma Sen Soylu'nun tırnağı bile olamazsın 31 Ağustos 2018 | 10.046 Okunma Bankaları uyarıyorum 29 Ağustos 2018 | 7.464 Okunma Şu lekeyi temizle bakalım Muharrem 26 Ağustos 2018 | 6.552 Okunma Siz milletimizin heyecanına kurban olun 23 Ağustos 2018 | 7.705 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar