AK Parti'nin Büyük Kongresi'nde yıldırım fırtınası

  Haftasonu düzenlenen, AK Parti'nin 6. Olağan Büyük Kongresi'nde, sevgi ve muhabbet elma büyüklüğündeki dolu gibi yağdı. Bu yağış esnasında, Başkan Erdoğan'la izleyiciler arasında oluşan...

  Haftasonu düzenlenen, AK Parti'nin 6. Olağan Büyük Kongresi'nde, sevgi ve muhabbet elma büyüklüğündeki dolu gibi yağdı. Bu yağış esnasında, Başkan Erdoğan'la izleyiciler arasında oluşan elektriklenme yıldırım fırtınalarına yol açtı. Uzmanların bildirdiğine göre, bu olay daha önce hiçbir partide gerçekleşmemiş.

Simav'dan Ankara'ya yolculuğum biraz yorucu geçti. Yolculuk gece olduğu içinde, bu yorgunluğun üzerine, birde uykusuzluk eklendi. Salonda kongrenin başlamasını beklerken, bu durumdan sıkıntı yaşadığım anlarda oldu.

   Değerli dostlar, Başkan Erdoğan salona girip konuşmasına başlayınca, benim bütün sıkıntılarım sıfırlandı. O andan itibaren, gece uykusuz yolculuk yapan sanki ben değildim. Sözün özü, kongre salonunun atmosferi benim tüm yorgunluğumu alıp götürdü.

   Bak buraya yazıyorum, o atmosferin içine Kılıçdaroğlu girsin, anında AK Partili olur. Bu zatı, CHP'nin başından götürecek iki yol vardır. Birincisi, CHP'yi kapatıp, Kılıçdaroğlu'nun koltuğunu boşa çıkarmak... Diğeri de, AK Parti Kongrelerindeki atmosferdir.

  Keşke CHP'li muhalifler, kurultay için imza toplayacaklarına, Bay Kemali AK Parti'nin Büyük Kongresi'ne götürmeyi deneseydiler. Bu yol delegelerden imza toplamaktan daha etkili olurdu.

Bir uyarıda buradan

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Alın F35'lerinizi başınıza çalın 02 Eylül 2018 | 7.387 Okunma Sen Soylu'nun tırnağı bile olamazsın 31 Ağustos 2018 | 10.047 Okunma Bankaları uyarıyorum 29 Ağustos 2018 | 7.464 Okunma Şu lekeyi temizle bakalım Muharrem 26 Ağustos 2018 | 6.552 Okunma Siz milletimizin heyecanına kurban olun 23 Ağustos 2018 | 7.706 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar