ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Taşların yahudileri ihbar edeceği günler yakındır

Meşhur sözdür, Allah zulmedenlerin cezasını yarına bırakır; ama yanına bırakmaz .

Güngör Avcıoğlu
Güngör Avcıoğlu Milat Gazetesi
16 Mayıs 2018 | 184

Meşhur sözdür, Allah zulmedenlerin cezasını yarına bırakır; ama yanına bırakmaz. Hiç şüphesiz, ABD büyükelçiliğinin Kudüs'e taşınmasını protesto eden Filistinlilerin üzerine kurşun yağdıran katillerin, yaptıkları yanlarına kalmayacaktır.

Ben, zalimlerin bu sonu gördüğünü düşünüyorum. Onlar bu sonu gördükleri için zulümlerini artırıyorlar. Tabii zalimler ne yaparlarsa yapsınlar, kendileri için takdir edilen sondan kurtulamayacaklar.

Artık yeter... Katil İsrail'in yaptığı zulümler çizmeyi aştı. Bunların gözlerini kırpmadan masum insanların üzerine ateş etmeleri sabır taşını çatlattı. Kanaatimce, şu son olay İslam Dünyası'nda domino etkisi yapacaktır.

Evet, coğrafyamızdan bir yiğit çıkacak ve etrafına topladığı yiğitlerle katillere hak ettiği cezayı verecektir. İşte o gün bu yiğitlere ağaçlar, taşlar dile gelip yardımcı olacaktır.

Değerli dostlar, Ramazan arefesinde yapılan bu katliam, vicdanlarımızı harekete geçirmelidir. Hiç kimse, benim elimden birey olarak birşey gelmez demesin. Bak duaların şartsız şıkksız kabul edildiği bir ayın içine girdik.

En azından, dua ve yalvarışlarımızın öncelikli konusu Filistinli kardeşlerimiz olabilir. Umarım, bizlerin iftar ve sahurlarda yaptığı dualar, Filistinlilerin İsrail zulmünden kurtulmasına vesile olur.

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER