Stüdyoda sürpriz kutlama

Pantene saç stilisti Önder Tiryaki, yeni yaşını Nişantaşı’ndaki stüdyosunda kutladı. Partiye, saçlarını Tiryaki’ye emanet eden ünlü isimler de katıldı. Pantene saç stilisti Önder...

Pantene saç stilisti Önder Tiryaki, yeni yaşını Nişantaşı’ndaki stüdyosunda kutladı. Partiye, saçlarını Tiryaki’ye emanet eden ünlü isimler de katıldı.

Pantene saç stilisti Önder Tiryaki’nin yeni yaşı için dostları Nişantaşı’ndaki stüdyosunda sürpriz bir doğum günü partisi düzenledi. Uzun yıllardır moda ve televizyon sektöründe birçok ünlü isimle çalışan Önder Tiryaki’yi İrem Derici ve Miray Daner bu özel gününde yalnız bırakmadı.

Kendisine hazırlanan sürprizler karşısında çok mutlu olan Tiryaki, “Bu güzel doğum gününün hazırlanmasında katkısı olan tüm arkadaşlarıma ve uzun zamandır profesyonel anlamda birlikte yürüdüğümüz Pantene markasına teşekkür ediyorum” dedi.

 

Sarayda Enbe rüzgarı

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Rahmi Koç modası izmir’de 28 Temmuz 2017 | 260 Okunma Mustafa Koç ailesiyle denizlerde buluşacak 27 Temmuz 2017 | 147 Okunma Bu nikâha devlet şahit 26 Temmuz 2017 | 169 Okunma 5 yıldızlı lezzetler 25 Temmuz 2017 | 104 Okunma Yeni koleksiyon tanıtımı 22 Temmuz 2017 | 106 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar