‘Rami Malek neredeyse biz de oradayız’

Bugünlerde herkes Bodrum'da sezonun nasıl geçtiğini merak ediyor. Genelde bunu anlamak için popüler mekanların dolu olup olmadığı dikkate alınıyor ama aslında bu yanıltıcı bir sonuç ortaya...

Bugünlerde herkes Bodrum'da sezonun nasıl geçtiğini merak ediyor.
Genelde bunu anlamak için popüler mekanların dolu olup olmadığı dikkate alınıyor ama aslında bu yanıltıcı bir sonuç ortaya çıkarıyor. Bu nedenle "O mekan bile boş" diyenlere aldırmayın. Peki gelelim bendeki havadislere...
Bodrum'da herkes ilçenin yollarının bozukluğuna ve mekanların birbirine uzaklıklarına isyan etmiş durumda. Bu nedenle tek bir bölge seçip tüm aktivitelerini orada gerçekleştiriyorlar.
Öte yandan 91. Oscar Ödülleri'ne damgasını vuran oyuncu Rami Malek'in geçtiğimiz aylarda Cennet Koyu'ndaki Mandarin Oriental Hotel'e gelip 'He's a Fan/She's a Fan' isimli 20 yıllık global kampanyanın yüzü olmasıyla birlikte tüm dünya gözünü Bodrum'daki bu otele çevirdi. Oteldeki turistlerden birçoğu sırf Rami Malek'in tercihinden dolayı bu otele gelmiş. Bu arada otel, her ünlünün desteğine karşılık onlar adına sosyal sorumluluk çalışmalarına bağışta bulunuyor; bravo. Rami Malek'in desteklemeyi seçtiği yardım kurumu ise Helen Keller International.
Bu kurum; görme bozuklukları, sağlık ve beslenme alanlarında kanıt ve araştırmalara dayanan programlar gerçekleştirip körlük ve beslenme yetersizliklerinin neden ve sonuçlarını araştırıyor. Bu arada bu otelde tatil yapan uluslararası bilinirliğe sahip birçok ünlü isim var ancak gizliliğe önem veriyorlar.

CHANEL İZDİHAMI
Oteldeki İtalyan lezzetleriyle Assaggio, Bodrum Balıkçısı, Asya mutfağından Kurochan by IOKI ve Vakko Patisserie Petit Four; farklı gurme deneyimleri yaşamanızı sağlıyor. Bu arada Chanel; Capri, Monako ve St.
Tropez'deki sezonluk butiklerinin ardından, Türkiye'deki ilk sezonluk butiğini de burada açtı. 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonlarının satışa sunulduğu butikte, kadınlar şimdiden hiçbir şey bırakmamış. Üstelik bir model için haber bekleyenlerin, listeye adını yazdıranların olduğunu öğrendim.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Beyazperde izleyiciyi ‘katil kim?’ oyununa davet ediyor 12 Ocak 2020 | 48 Okunma Kiminle gezersen ona benzersin! 11 Ocak 2020 | 153 Okunma 2020’de beyaz perdede kadınlar devrim yapacak 05 Ocak 2020 | 25 Okunma 2020’de ‘aferin’ bağımlılığından kurtulun 04 Ocak 2020 | 49 Okunma New York’tan Kars’a uzanan iyilik eli 28 Aralık 2019 | 87 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar