Markalar Sokağı’nın yeni yıldızı bir Türk

Kurulduğu günden bu yana Vakko dostlarına her zaman ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi sunan Vakko, İstinyePark içindeki yerini değiştirerek Markalar Sokağı'nda hizmet vermeye başladı. Yeni Vakko'nun her...

Kurulduğu günden bu yana Vakko dostlarına her zaman ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi sunan Vakko, İstinyePark içindeki yerini değiştirerek Markalar Sokağı'nda hizmet vermeye başladı. Yeni Vakko'nun her detayıyla bizzat kendisi ilgilenen Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko, bu gelişmeden Vakko ailesi olarak büyük heyecan duyduğunu söylüyor.

'SÜRPRİZLER VAR'
Vakko, Markalar Sokağı'ndaki tek Türk marka olma özelliğini taşıyor. 2.5 aylık hazırlık sürecinin ardından hizmete açılan üç katlı mağazanın iç mekan tasarımı; mermer, parke, pirinç ağırlıklı dekorasyonu ile dikkat çekiyor.
Vakko'nun gizli ışıklandırmalarla donatılan üç boyutlu görkemli dış cephesi de dikkat çekiyor. İçeriye giren konuklar ilk andan itibaren güçlü bir atmosfer ve mimari detaylarla karşılaşıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sizce de yaş aldıkça değişmiyor muyuz? 24 Ocak 2021 | 68 Okunma Postmodern CEO avı 23 Ocak 2021 | 62 Okunma Eski sevgilinin yeni sevgilisini stalk’lama meselesi 17 Ocak 2021 | 69 Okunma Eyvah ambivalans mı oldum? 16 Ocak 2021 | 31 Okunma Uzaklarda arama ben her zaman evdeyim 16 Ocak 2021 | 28 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar