İmamoğlu, Yavaş, Soyer adaymış.. Kılıçdaroğlu bu defa da onları aday gösterecek mi bakalım?

İstanbul’un CHP’den seçilmiş büyükşehir belediye başkanı Ekrem İmamoğlu yeniden aynı göreve aday olduğunu kısa süre önce açıklamıştı.Nedense fazla önemsenmedi.Dün de...

İstanbul’un CHP’den seçilmiş büyükşehir belediye başkanı Ekrem İmamoğlu yeniden aynı göreve aday olduğunu kısa süre önce açıklamıştı.

Nedense fazla önemsenmedi.

Dün de, yine CHP’den seçilmiş Ankara’nın ve İzmir’in büyükşehir belediye başkanlarının, aynı niyette olduklarını yaptıkları peş peşe açıklamalarından öğrendik.

Mansur Yavaş ve Tunç Soyer de yeniden -yani bir beş yıl daha- görevlerini sürdürmek istiyor…

İki önemli ilimizin büyükşehir belediye başkanlarının göreve devam arzusu da önemsenmez diye endişem var; bu sebeple hiç değilse ben her üç açıklamayı önemsediğimi belli edeyim dedim.

Üç başkan geçen seçimde Kemal Kılıçdaroğlu tarafından aday gösterildiler.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Terör bir kere başını kaldırdığında hafife alınamaz.. Ankara’daki terör eylemi önemli mesajlar içeriyor… 03 Ekim 2023 | 701 Okunma Su uyur terör uyumaz; Ankara’da meydana gelen saldırı hafife alınmamalı 02 Ekim 2023 | 766 Okunma Muhalefetin durumu yeni arayışları zorlarken, iktidar tabloya bakıp kendini rahat hissediyor 01 Ekim 2023 | 533 Okunma ‘İdam’ sistemden kalktı ama ağırlaştırılmış müebbet günümüzde ondan daha ağır bir cezaya dönüştü 30 Eylül 2023 | 1.017 Okunma Bir seyahat için bugün izin kullanmak istiyorum 29 Eylül 2023 | 253 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar