Hayat bizlere pahalı ama yabancılara Türkiye bedavadan ucuz…

Yoğun çalışan insanlar için tatil vakti yaklaşıyor; pek çok aile nereye ne zaman gideceğini şimdiden kararlaştırdı, bazılarımız da durumları elvermediği için tatilden vazgeçti. Hemen...

Yoğun çalışan insanlar için tatil vakti yaklaşıyor; pek çok aile nereye ne zaman gideceğini şimdiden kararlaştırdı, bazılarımız da durumları elvermediği için tatilden vazgeçti. 

Hemen her ülkede Pandemi sonrasında hayat pahalandı ve tatil bütçeleri bu yüzden daraldı. Hesap yapılırken keseye uygun yer arayışı ön planda olacak, bu belli.

Türkiye’nin soğuk-sıcak bakmadan yabancı paranın her cinsine ihtiyacı büyük ve yaklaşan turizm mevsimi bu yüzden önemli. 

Ülkemize en fazla turist gönderen ülkeler sıralamasında hatırı sayılır önemi bulunan Rusya ile Ukrayna’nın savaşta olmaları biraz neşeleri kaçırsa da, sonuçta Batılı ülkelerden gelecek olanlar yine de arayı kapatabilir beklentimiz var.

Bu yıl turizm gelirinin 30 milyar Doları aşması bekleniyor…

Aşar inşallah.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Nasıl bir ülkeymişiz biz.. Peker’in iddiaları savcıları harekete geçirmeli…  06 Temmuz 2022 | 4.524 Okunma ‘6’lı masa’yı ve ardından yayınlanan mesajları zenginleştirmenin zamanı geldi.. Geçiyor bile… 05 Temmuz 2022 | 1.198 Okunma Dodurga seçimi başarısı.. Ücret ve maaşlara zamlar.. Madrid zaferi.. Baskın seçim mi geliyor?  04 Temmuz 2022 | 3.590 Okunma Siyasette son sözün sahibi hep ekonomi olmuştur.. Günümüz politikacıları bunu bilmiyor olabilirler mi?  03 Temmuz 2022 | 1.031 Okunma İktidarlar sona doğru ne yapsalar kendilerini beğendiremezler.. AK Parti de bugün o durumda…  02 Temmuz 2022 | 2.169 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar