“Gençlik AK Parti’ye oy verir mi?” sorusuna cevabım: Neden versin?

Ülkenin nüfusu içerisinde en kalabalık bölümü teşkil ettiği bilinen gençlerin iktidar partisinden uzak durduğu, politikalarını beğenmediği, önüne sandık geldiğinde oy tercihini farklı partiler için kullanacağı yolundaki değerlendirmeler yanlışmış…

AK Parti’nin iltifatına mazhar yazarlar durumun hiç de öyle olmadığını, olamayacağını o kadar keskin ifadelerle yazıyorlar ki, yazdıklarını okuyunca benim bile ikna olasım geldi.

YouTube azizliği

Konuyu biliyorsunuz: Sınavlar haftasında sosyal medya platformu YouTube kanalında gençlere hitap etti AK Parti genel başkanı sıfatını da koruyan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve canlı program boyunca bazısı hoş kaçmayan gelişmeler yaşandı.

“Bizden oy yok” gibi tepkiler geldi…

Organize bir tepkiymiş bu. Öyle olduğu da, tepki gösteren sayısının o sırada yayına dinleyici olarak katılanların sayısından daha fazla olmasından belliymiş. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Nefret aklı tutsak alır, gözü kör eder.. Siyasi alandan nefreti def etmezsek ülkeye yazık olur… 18 Haziran 2021 | 2.050 Okunma Suçluyu hep başka yerde arıyoruz, oysa hiçbirimiz masum değiliz… 17 Haziran 2021 | 1.516 Okunma Macron’a tokat.. Churchill’e hakaret.. “Biz ve onlar” denkleminde yeni bir boyut… 16 Haziran 2021 | 1.592 Okunma Dünkü Biden ile Erdoğan görüşmesinin düşündürdükleri… 15 Haziran 2021 | 5.483 Okunma Erdoğan-Biden görüşmesini izlerken şimdiki kadar tedirgin olmamız gerekmeyebilirdi 14 Haziran 2021 | 1.362 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 2 yorum