Cumhurun başı saygınlık duyulan biri olmalı, değil mi? Öyle mi olacak?

Bazen “Başkaları yazdığı halde neden sen şu konuyu yazmadın?” serzenişinde bulunanlar çıkıyor, ben bu tür serzenişleri anlamakta zorlanıyorum.Her yazarın konulara ilgisi birbirinden farklı olabilir; o bir...

Bazen “Başkaları yazdığı halde neden sen şu konuyu yazmadın?” serzenişinde bulunanlar çıkıyor, ben bu tür serzenişleri anlamakta zorlanıyorum.

Her yazarın konulara ilgisi birbirinden farklı olabilir; o bir konuyu yazar sen yazmazsın, senin yazdığını da başkaları yazmayabilir. Bazen birden fazla yazar aynı konuyu ele alır, bir-ikisi söylenmesi gereken her şeyi en iyi biçimde yazısı içerisinde değerlendirir, sana bir şey bırakmaz; öyle bir durumda ne yapacaksın, yine de koroya katılacak mısın?

Genellikle ben topluca yapılan işlerden uzak dururum.

Ayrıca, biri benden önce konuyu ele almış ve söylenecekleri söylemişse ona gıpta eder, ama ben başka konu/lar ile meşgul olmayı yeğlerim.

“Keşke bu konuyu benden başka biri yazsa” diye beklediğim konular da vardır; bugün işte kimsenin ele almadığı öyle bir konuyu sizlerle paylaşacağım.

Partilerin ve adaylarının kampanyalardaki rahatsız edici tavırları konusunu…

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Siyasi hayat ve medya dünyası: Yanlış bir şeyler var diyorum ve başka bir şey de demiyorum… 20 Mart 2019 | 1 Okunma İktidar cephesi kazanırsa sorun yok, peki ya kaybederse? Bu bir uyarı yazısıdır… 19 Mart 2019 | 11.703 Okunma Muhalefete karşı olumsuz kampanya.. HDP üzerinden.. Ters de tepebilir, örnekler var çünkü… 18 Mart 2019 | 9.494 Okunma Katilini “Merhaba kardeş” diye karşılayan Müslüman.. Ve her Müslümana ‘Olağan şüpheli’ muamelesi yapanlar… 17 Mart 2019 | 6.176 Okunma Terör eylemcileri birbirine düşman görünseler de kardeştir; Tarrant ile Masharipov gibi.. Açıklıyorum… 16 Mart 2019 | 5.985 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar