Akşener ve Bahçeli yaklaşan seçimleri etkileyecek açıklamalar yaptılar…

Dün önemli açıklamalar günüydü.Milliyetçi kesimin iki temsilcisi, eskinin MHP’si ile o kesimin yenilikçi temsilcisi İYİ Parti adına liderleri Devlet Bahçeli ile Meral Akşener bulanık ortamda zihinleri...

Dün önemli açıklamalar günüydü.

Milliyetçi kesimin iki temsilcisi, eskinin MHP’si ile o kesimin yenilikçi temsilcisi İYİ Parti adına liderleri Devlet Bahçeli ile Meral Akşener bulanık ortamda zihinleri açacak açıklamalarla kamuoyu karşısına çıktılar.

Devlet Bahçeli seçim barajının yüzde 7’ye indirilmesi konusunu kendisi ve partisi açısından açıklığa kavuşturmayı hedeflemişti.

Meral Akşener ise Cumhur İttifakı sözcülerinin ısrarla gündemde tuttukları “Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı kim olacak?” sorusuna kendi adına cevap verdi.

İkisi de önemli açıklamalar bunlar.

Önem sırasına göre ele alayım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
‘Eldeki bulguru koruyalım’ derken sahiplenilen değerleri kaybetmek de var… 28 Eylül 2021 | 4.056 Okunma AK Parti’de tezim tartışılmış.. B planları yokmuş.. Bu durum sandığa nasıl yansır? 27 Eylül 2021 | 2.914 Okunma Hayat pahalılığı ve geçim derdinin sorumlusu yanlış yerlerde aranıyor… 26 Eylül 2021 | 1.225 Okunma Cumhurbaşkanı ABD’ye darılmış, bunu açıklamalarından anlıyoruz… Benim birkaç teselli cümlem olacak… 25 Eylül 2021 | 3.574 Okunma Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ABD gezisi: Biden’la görüşülmemiş, ama sorun bakalım neden? 24 Eylül 2021 | 8.425 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar