Türkiye Ermenileri bu toprakların sahibidir

Önce Kumkapı’daki Patrikhane’nin bulunduğu sokak, arkasından da Fener-Balat.. Gördüklerime inanamadım.. Bir grup, arabalarla konvoy oluşturmuş korna çala çala taciz ediyor insanları.. Ne diye? Ermeni oldukları için..

Önce Kumkapı’daki Patrikhane’nin bulunduğu sokak, arkasından da Fener-Balat.. Gördüklerime inanamadım.. Bir grup, arabalarla konvoy oluşturmuş korna çala çala taciz ediyor insanları.. Ne diye? Ermeni oldukları için.. Kelimenin tam anlamıyla çıldırmışlık hali.. E biraz da cehalet soslu kuşkusuz..

***

Arkadaş.. Ermenistan'ın gerek 30 yıla yakındır sürdürdüğü işgal gerekse bu işgali tahkim etmek üzere kalkıştığı harekat şüphesiz gayr-ı meşrudur.. Ve hem sahada hem de gerek BM gerekse başka uluslararası platformlarda, masanın her köşesinde karşılığını alıyor.. Askeri açıdan hareket edemez hale geldiği gibi, diplomatik bakımdan da nasıl köşeye sıkıştığını, arkasında duran hiç kimsenin bu durumu savunamadığını görüyorsunuz.. Ermenistan’ın bu saldırılarının, bu işgalci tutumunun, Türkiye Ermenileri ile ne alakası var Allah aşkına?.. Her kim ki orada yaşananlar karşılığında bu topraklarda eşit hakka sahip olduğumuz bir Ermeni komşumuza yan gözle bakarsa bilinmelidir ki provokasyon peşindedir.. Bu kadar açık ve net..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Rus silahlarının en büyük müşterisi ABD 25 Ekim 2020 | 947 Okunma Peki şimdi İyi Parti'de ne olacak? 22 Ekim 2020 | 1.984 Okunma HDP sürahisi çatladı 18 Ekim 2020 | 2.083 Okunma Kadir Şeker davasıyla birlikte öğrendiklerimiz 15 Ekim 2020 | 1.910 Okunma İşgal bitmeden konuşacak bir şey yok 11 Ekim 2020 | 906 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar