Kahraman ordumuza ‘satılmış' dendi, bu kadar bağırmadınız!

Soru şu.. Bu kadar ceza da verilmesin mi kanala? Hiçbir şey olmamış gibi mi davransın RTÜK?.. Ey Habertürk.. Bu kadar yaygarayı, ordumuza satılmış dendiğinde yapmadın da, kendinize yayın durdurma cezası geldiğinde yaptın..

Artık politik gündemin de üst sıralarında olduğu için hepimizin malumu.. Bir metafor yapmaya çalışırken, belki de tamamen maksadını aşan bir ifadeyle, Türk askerini hedefe koyan bir söz söylendi televizyonda. Anlıyorum ki Söyleyen dışında kimse sahiplenmiyor bu sözü.. Sadece söz söyleme hürriyeti üzerinden yürüyor çünkü tartışma.. Yani ne CHP genel Başkanı çıkıp da; “.. evet satılmıştır, ne var bunda..” dedi ne de seçmenleri.. Diğer taraftan programın yapım ekibinden de, “kızacak bir şey yok biz her sözün söylenebileceği özgür bir platformuz” türü bir sahipleniş gelmedi.. Aksine Programın moderatörü bir kaç defa sözünü geri alması için imkan tanıdığını hatırlattı.. Yani o da sözün aslında çok da münasebetsiz olduğunun farkında.. Kuyruğu dik tutmak adına bir tek Ali Mahir Başarır geri adım atmıyor.. O da hepimizi Allah’a havale ederek yargı sürecini bekleme kararı almış. İyidir.. Yeter ki Allah’a havale edilelim. O ne güzel vekildir..

Bu köşe yazısını aşağıdaki linke tıklayarak sesli bir şekilde dinleyebilirsiniz

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
FETÖ'nün genel başkanlığa getirdiği isim 14 Ocak 2021 | 2.341 Okunma Asiltürk Erdoğan buluşmasının düşündürdükleri 09 Ocak 2021 | 4.836 Okunma SMA kampanyalarının arkasında kim var? 07 Ocak 2021 | 500 Okunma Biri de ‘başı açık hakime güvenmiyorum' derse ne olacak? 02 Ocak 2021 | 524 Okunma Aşı zorunlu olmayacaksa da zorlayıcı olmalı 31 Aralık 2020 | 1.856 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum