Biliyorsanız "kurban" Ne Demek, Ne Bu Kibir?

Gerildik, gerildik.. Adeta okunu fırlatmaya hazır bir yay gibi çekildik geriye.. Birazdan ''Ya Hakk'' diye bırakacaklar sanki bizi menzile doğru..Durun.. N'olur biraz durun, duralım artık olmaz mı? Biraz sükunet herkese iyi gelecek. Kurban...

Gerildik, gerildik.. Adeta okunu fırlatmaya hazır bir yay gibi çekildik geriye.. Birazdan ''Ya Hakk'' diye bırakacaklar sanki bizi menzile doğru..

Durun.. N'olur biraz durun, duralım artık olmaz mı? Biraz sükunet herkese iyi gelecek. Kurban bayramına giriyoruz. Kurban yaklaşmaktır. Siz bu yaklaşmayı nasıl alırsanız alın. İster Allah'a yaklaşın, ister birbirinize. Kırılmış kalpleri tamir etmeye çalışmak için bayramdan âla fırsat mı olur! Bırakın politik gerginlikleri bir kenara.. Bakın; ''unutun'' ya da ''yok sayın'' demiyorum. Sadece bir kenara bırakın. Ya hu biraz bırakın bakalım, ne olacak?!..

**

Bizim ihtiyacımız olan ana motivasyon kaynağı; Vatanseverliktir. Gerisi hikaye... Herkes her konuda aynı düşünmeyebilir. Sandık önümüze geldiğinde kimin bizim için en doğru olduğunu düşünüyorsak oyumuzu ona verip yolumuza devam edeceğiz zaten. Kavga edecek birşey yok. Yok arkadaş sahiden yok..

**

Haa şu şerhi düşm

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Aynen Öyle Fondaş Medya! Almanya Bizi Kıskanıyor 24 Temmuz 2021 | 4.585 Okunma CHP'nin Cumhurbaşkanı adayını hangi uluslararası karar vericiler belirleyecek? 22 Temmuz 2021 | 865 Okunma Biliyorsanız "kurban" Ne Demek, Ne Bu Kibir? 17 Temmuz 2021 | 419 Okunma 15 Temmuz'un Başbakanı Kim Olacaktı? 15 Temmuz 2021 | 4.003 Okunma Devlet Başkanlığına o kadar uçak şunun için lazım 10 Temmuz 2021 | 1.204 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar