Bazı siyasetçiler bazı gazeteciler!

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ne ilginç bir yer.. Havaya bakıyor, suya bakıyor, işine geliyorsa topa giriyor.. Gelmiyorsa girmiyor..

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ne ilginç bir yer.. Havaya bakıyor, suya bakıyor, işine geliyorsa topa giriyor.. Gelmiyorsa girmiyor.. Misal MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin sert sözlerle eleştirdiği Karar Gazetesi yazarları için muazzam bir açıklama yapmış.. Siyasetçiler şöyle demesin, böyle demesin demiş.. Gazetecilere şöyle demeyin, böyle demeyin demiş.. Ne güzel söylemiş cemiyet.. Muhtemelen bu hakkını savunduğu gazetecilerden hiç biri Türkiye Gazeteciler Cemiyeti üyesi de değildir ha.. Neden değildir?.. Biliyor musunuz neden değildir?.. Çünkü bugün konjonktür gereği arkasında durduğu bu yazarlar daha evvel hükümete yakın medyada kalem oynattıkları için onları almıyordu üyeliğe cemiyet.. Alternatif meslek örgütleri bu sebeple kuruldu zaten. Örgütleşmede bu anlamsız tekel kırılsın diye. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
ABD'nin Türkiye hakkındaki raporları ve muhbirleri 25 Şubat 2021 | 1.108 Okunma Şanlıurfa'da neler oluyor? 20 Şubat 2021 | 5.524 Okunma Tek bir soru da HDP'ye sorsanıza! 18 Şubat 2021 | 857 Okunma Enis Berberoğlu tekrar yargılandığında beraat eder mi? 13 Şubat 2021 | 610 Okunma Sadece şeftali üretmemizi istemişlerdi, şimdi Ay'a Gidiyoruz! 11 Şubat 2021 | 1.230 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar