Basın hürriyeti dersi verenlere bak hele

Muharrem İnce’yi Haber Global televizyonuna konuk etmişler. İyi etmişler de insan merak ediyor.. Ne partide bir görevi var ne meclis üyesi ne de başka bir kimliğe sahip. Eski mebus..

Onun konumundaki siyaset heveslisi kaybetmişlerin tamamı televizyonlardaki tartışma programlarında 6’da 1 olarak kavga ediyor.. Muharrem Bey’in ne ayrıcalığı var ki, karşısında soru soran farklı yelpazeden gazetecilerle bir özel yayının konuğu oluyor bilmiyorum.. Neyse vardır o televizyon kanalının da bir hesabı. Nitekim, “Beştepe’ye giden CHP’li” diye ismi ortaya atıldığında Muharrem İnce ne dedi; ‘bana partimin içinden kumpas kuruldu’ dedi, değil mi?.. Anlaşılan, Muharrem Bey’i böyle bir şovun parçası haline getirenler de bir proje dahilinde hareket ediyor. Orası Kemal Kılıçdaroğlu ile Ekrem İmamoğlu’nun aile içi meselesi. Bizi ilgilendirmez.. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Boş tartışmalarla kaybedecek vaktimiz yok 30 Temmuz 2020 | 482 Okunma FETÖ Ayasofya'yı kilise yapacaktı! 26 Temmuz 2020 | 1.192 Okunma Tecavüzcü tecavüzcüdür, katil katildir! 23 Temmuz 2020 | 2.466 Okunma Fetöcüleri affetmeyi teklif etmek FETÖ projesidir 19 Temmuz 2020 | 1.529 Okunma Başkan Erdoğan'dan büyük çağrı 16 Temmuz 2020 | 2.666 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar