'Savaş' dersen safın bellidir

Barış Pınarı Harekatı devam ederken, içeride de bir terör operasyonu yapıldı. Dün, HDP’nin Hakkari, Yüksekova, Nusaybin ve Erciş belediye başkanları gözaltına alındı.  HDP, terörle...

Barış Pınarı Harekatı devam ederken, içeride de bir terör operasyonu yapıldı. Dün, HDP’nin Hakkari, Yüksekova, Nusaybin ve Erciş belediye başkanları gözaltına alındı. 

HDP, terörle iç içe bir yapı. HDP’liler, terör örgütüne destek veriyor, sözcülüğünü yapıyorlar. Bu konuda kesinleşmiş pek çok yargı kararı var. HDP’ye yönelik operasyonlar da terörle mücadelenin doğal bir sonucu. 

Ancak bu defa durum farklı… 

Türkiye, teröre karşı sınır ötesi bir operasyon yürütüyor. Suriye’de sıkıştırılan teröristler ise Türkiye’deki yerleşim yerlerine roket ve havan mermisi yağdırıyor. Bu saldırılar sonucu, genellikle de Kürt vatandaşlarımız katlediliyor. 

HDP ise, insanlık dışı bu vahşete “savaş” diyor. Gülistan Koçyi

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ne aldık, ne verdik?  15 Kasım 2019 | 2.446 Okunma Dehşet! 14 Kasım 2019 | 3.525 Okunma Onlar öldürür, biz güldürürüz 13 Kasım 2019 | 2.761 Okunma İşte sabıka dosyası 08 Kasım 2019 | 2.540 Okunma CHP'de doğum var 07 Kasım 2019 | 3.555 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar