Rezil siyaset

Kirleterek, çarpıtarak, saptırarak hedefe ulaşmaya çalışıyorlar. Doğrularla yanlışları alt-üst ederek, karartma uygulayarak sonuç almaya çalışıyorlar. İftira, yalan, tehdit, şantaj en ...

Kirleterek, çarpıtarak, saptırarak hedefe ulaşmaya çalışıyorlar. Doğrularla yanlışları alt-üst ederek, karartma uygulayarak sonuç almaya çalışıyorlar.

İftira, yalan, tehdit, şantaj en çok kullandıkları araçlar. Hiçbir kutsalları yok. Rezil bir görüntü veriyor, bunun da adına 'siyaset' diyorlar.

Geçmişte, bundan 60 küsur yıl önce insanların hayatına mal oldu bu anlayış. Bir Başbakan ve iki bakan astırdı. Bugün de o günlere dönüş özlemi içindeler. Üstelik, bunu da hiç utanmadan ve sıkılmadan dile getiriyorlar.

CHP'nin Grup Başkanvekili Engin Altay, katıldığı bir televizyon programında bakın neler söyledi...

Önce, insanların demokratik haklara kavuşmaları için atılan adımları kirletmeye çalıştı. 'Rahmetli Menderes de bir dönem bu dinci odaklara pek yüz vermişti, taviz vermişti' dedi.

Ardından şunu söyledi:

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Neler çektik, neler… 29 Nisan 2021 | 341 Okunma İşte Selo 28 Nisan 2021 | 610 Okunma Van soykırım müzesi olsun 27 Nisan 2021 | 249 Okunma Rezil siyaset 22 Nisan 2021 | 392 Okunma İğrenç istismar 21 Nisan 2021 | 739 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar