Ne örgüttü be! 

Bazıları için oldukça yağlı bir ekmek kapısıydı. Üzerine kitaplar yazdılar. Hayal dünyalarını zorlayıp, süslü süslü yorumlar yaptılar. Yıllarca hem kendilerini, hem de Türkiye’yi...

Bazıları için oldukça yağlı bir ekmek kapısıydı. Üzerine kitaplar yazdılar. Hayal dünyalarını zorlayıp, süslü süslü yorumlar yaptılar. Yıllarca hem kendilerini, hem de Türkiye’yi oyaladılar. Bu arada ceplerini doldurup, itibar bile kazandılar! 

Hep abartılı buldum söylediklerini. Herkesin içinde olmak için yarıştığı o kervanın peşine takılmamak için de direndim. 2008 Yılı’nda, Ülke TV’de Mehmet Acet’in sunduğu bir programda, aynen şu ifadeyi kullandım: 

-“Ergenekon, Ergenekon” diyorsunuz. “Ergenekon” dediğiniz, doğrularla yanlışların bir karışımıdır. 

Nasıl üzerime yüklendiler, biliyor musunuz?.. 

Kendilerini “Hizmet Hareketi mensubu” olarak tanıtan FETÖ elemanları, “Ergenekon bir çetedir, bu yorumu yapamazsın” mealinde tepkiler ortaya koydular. 

“Öyle mi?” cevabını verdim: 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP'de meydan savaşı 19 Ocak 2022 | 834 Okunma Daha ne desin? 18 Ocak 2022 | 456 Okunma İyiyiz biz, iyi 13 Ocak 2022 | 339 Okunma Aptal sanıyorlar milleti 12 Ocak 2022 | 599 Okunma Destek mi işgal mi? 11 Ocak 2022 | 171 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar