Muharrem İnce ile...

Öncelikle bir konunun altını çizeyim: Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile aynı noktada birleştik. Bugün ülkenin en büyük problemlerinden biri kutuplaşma. Ülkeye ciddi zarar veriyor ve bundan...

Öncelikle bir konunun altını çizeyim: Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile aynı noktada birleştik. Bugün ülkenin en büyük problemlerinden biri kutuplaşma. Ülkeye ciddi zarar veriyor ve bundan kurtulmamız lazım.

Dün, basın mensupları olarak kendisi ile bir araya geldik. Muharrem İnce, 18 Eylül'de yapacakları büyük kurultay öncesi partisinin çalışmaları ve temel meselelere bakışı ile ilgili kısa bir açıklama yaptı. Ardından da sorularımızı cevaplandırdı.

Cumhurbaşkanlığı adaylığından başlayalım...

İnce kesin aday olacak. Mevcut sistemde bir parti genel başkanının Cumhurbaşkanlığına aday olmamasını, kapıya kilit vurmakla eşdeğer görüyor. Ülkeyi yönetmek gibi bir iddian varsa, ortaya çıkacak ve adaylığını koyacaksın.

İnce aday, ama şu anda sadece aday adayı. Çünkü, partisinde bir ilk başlatacak, sandık koyup üyelere soracak:

-Memleket Partisi'nden kim aday olsun?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yine mi maskeli adamlar 14 Ekim 2021 | 345 Okunma Millet ittifakında itişme 13 Ekim 2021 | 423 Okunma Açıkla Kemal Bey, Açıkla 12 Ekim 2021 | 805 Okunma Dayak yiyen adamlar 07 Ekim 2021 | 1.572 Okunma Delikanlı Kılıçdaroğlu 06 Ekim 2021 | 644 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar