Kılıçdaroğlu'ndan itiraf

Düşünmeden ve istemeden yaptı belli. Ancak, kime yaslandığını, kimlerle birlikte hareket ettiğini ve kimin tezlerini savunduğunu itiraf etti. Hem de bunu kendi eliyle bütün Türkiye’ye...

Düşünmeden ve istemeden yaptı belli. Ancak, kime yaslandığını, kimlerle birlikte hareket ettiğini ve kimin tezlerini savunduğunu itiraf etti. Hem de bunu kendi eliyle bütün Türkiye’ye bildirdi.

Kılıçdaroğlu bu, çoğu zaman günü kurtarmaya yönelik açıklamalar yapıyor. Düşünmeden, lafın nereye gideceğini hesap etmeden konuştuğu için sonunda kendi kendini vuruyor. Hani “Allah söyletiyor” derler ya! Aynen öyle davranıyor.

Biliyorsunuz, Kemal Bey gazetelere demeç verip, bir iddiada bulundu. “Erdoğan Ailesi, memleketi seviyorsa yurt dışındaki servetini Türkiye’ye getirsin. Milyarlarca paraları var” dedi.

Cumhurbaşkanı ve Ailesi de “İftira bu” diyerek yargıya gitti. Erdoğan Ailesi tarafından Kılıçdaroğlu hakkında toplam 2 milyar liralık tazminat davası açıldı.

Bu arada devreye Kemal Bey’in avukatı Celal Çelik girdi. “Kılıçdaroğlu’nun doğru söylediğini ispa

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kime güveniyormuş Kemal Bey 20 Ekim 2021 | 293 Okunma Kaos çağrısı 19 Ekim 2021 | 332 Okunma Yine mi maskeli adamlar 14 Ekim 2021 | 349 Okunma Millet ittifakında itişme 13 Ekim 2021 | 423 Okunma Açıkla Kemal Bey, Açıkla 12 Ekim 2021 | 807 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar