İmamoğlu'na demokrasi dersi

Yazmayayım, hiç muhatap almayıp yok sayayım” diyorum, ama her seferinde mecbur kalıyorum. Çünkü sessiz kalamam bu yapılanlara. Bir kenara çekilerek susup oturamam. Kendime olan saygımı yitiririm. Benim görevim bu!...

Yazmayayım, hiç muhatap almayıp yok sayayım” diyorum, ama her seferinde mecbur kalıyorum. Çünkü sessiz kalamam bu yapılanlara. Bir kenara çekilerek susup oturamam. Kendime olan saygımı yitiririm.

Benim görevim bu! Görmeyeceksem, olan bitenlere kulaklarımı kapatacaksam, haksızlık karşısında susan dilsiz şeytan rolü oynayacaksam, benim burada işim ne!

Şu hale bakın:

İstanbul’un seçilmiş Belediye Başkanı, tedbir almalarını ve işlerini yapmalarını isteyen iki vatandaşı, Hukuk Müşavirliği aracılığı ile yargıya şikâyet ediyor. Haklarında Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunuyor.

Suç ne?

Koronavirüs sürecinde yolculuk yaptıkları belediye otobüsündeki yoğunluğun fotoğraflarını çekerek sosyal medyada paylaşmak. Tedbir alınmasını istemek!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kaos çağrısı 19 Ekim 2021 | 7 Okunma Yine mi maskeli adamlar 14 Ekim 2021 | 348 Okunma Millet ittifakında itişme 13 Ekim 2021 | 423 Okunma Açıkla Kemal Bey, Açıkla 12 Ekim 2021 | 807 Okunma Dayak yiyen adamlar 07 Ekim 2021 | 1.572 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar