İğrenç itiraf

Konuşmanın belli bir bölümü öne çıkarılmış. Hep aynı başlıklar atılmış. Adamın sözleri internet gazetelerinde dolaşıyor. Ancak, asıl haber satır aralarında. İşin en...

Konuşmanın belli bir bölümü öne çıkarılmış. Hep aynı başlıklar atılmış. Adamın sözleri internet gazetelerinde dolaşıyor. Ancak, asıl haber satır aralarında. İşin en önemli yanını gören olmamış. 

Adam, adeta çıldırmış ve kendinden geçmiş… 

Yaptığı telsiz konuşmasında elemanlarına bağırıp çağırıyor, aşağılıyor, hakaretler ediyor. Son günlerde tavşan misali Türk askerinin önünde sürekli “av” olduklarını söylüyor: 

-Ölülerin hesabını veremez hale geldik. Avrupa bir yandan, aileler bir başka yandan. Kimi, nereye gömdüğünüzü bile bilmiyoruz. 

İşte, konuşmanın en önemli ve çarpıcı bölümü burası: PKK’nın tepesindeki Murat Karayılan, “Avrupa’ya ölü hesabı” vermekten bahsediyor! Söylediklerine bakılırsa, Avrupa PKK’yı sigaya çekiyor: 

-Siz ne yapıyorsunuz? Niye bu kadar kayıp veriyorsunuz? 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Teröriste madalya 20 Ocak 2022 | 276 Okunma CHP'de meydan savaşı 19 Ocak 2022 | 849 Okunma Daha ne desin? 18 Ocak 2022 | 457 Okunma İyiyiz biz, iyi 13 Ocak 2022 | 340 Okunma Aptal sanıyorlar milleti 12 Ocak 2022 | 600 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar