FETÖ yüzünü gösteriyor

Sakın yanlış anlaşılmasın, “mücadele edilmediğini” söylemiyorum. Gerekenin yapılmadığını iddia etmiyorum. FETÖ’nün tepesine vurulsa da pek çok alanda etkisizleştirilse de bir başka...

Sakın yanlış anlaşılmasın, “mücadele edilmediğini” söylemiyorum. Gerekenin yapılmadığını iddia etmiyorum. FETÖ’nün tepesine vurulsa da pek çok alanda etkisizleştirilse de bir başka yerden yine kafayı çıkardığını anlatmak istiyorum. 

Nasıl mı? Bakın sosyal medyaya, dikkat edin yürütülen algı operasyonlarına,  göreceksiniz! Sık sık karşımıza çıkıyor. Nerede istismar edilecek bir konu, sıkıntı doğuracak bir mesele var, oradalar. Adeta hortlayıp canlanıyorlar. 

Mesela Rabia Naz olayı… 

Alabildiğine istismar ediliyor. Bir ölüm üzerinden algılar oluşturulmaya çalışılıyor. Her gün yeni bir iddia ortaya atılıyor. Tanıklar ve aile tehdit ediliyor. Gazeteci olduğu söylenen isimler “milletvekili danışmanı” sıfatıyla Meclis’te komisyon toplantılarına katılıyorlar. Sonra olay yerinde boy gösteriyor, tanıklara “tatbikat” yaptırıyorlar. Resmen suç işliyorlar. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Nerede ziller 25 Kasım 2021 | 611 Okunma Ne olacak halimiz 24 Kasım 2021 | 633 Okunma Başlamadan bitti 23 Kasım 2021 | 1.018 Okunma Cek-cak 18 Kasım 2021 | 591 Okunma Osman Öcalan ölünce… 17 Kasım 2021 | 446 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar